першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Порушити кримінальну справу проти прокурора відділу 04/3

01-12-2008 16:59 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228143585.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Громадський центр "Солідарність проти корупції" звернувся до Генерального прокурора України Медведька О.І. з заявою про скоєння кримінального злочину ст.прокурором відділу прокуратури області гр.К. Як вказано в заяві про скоєння злочину, прокурор не лише сам сприяв створенню штучних доказів обвинувачення проти невинуватих громадян, а й спонукав до скоєння злочину ст.слідчого відділу з особливо важливих справ СУ ГУМВС України в Полтавській області підполковника міліції Ю. Внаслідок протиправних дій троє правозахисників, в тому числі дві жінки похилого віку, відбули під вартою близько 5 місяців. Одна з арештованих 54-х річна Наталія Д. внаслідок застосування незаконних методів слідства захворіла на невиліковну хворобу - рак. Тобто наступили тяжкі наслідки від протиправних дій "правоохоронців. Вже 5-й рік намагаються приховати скоєння цього тяжкого злочину проти профактивістів, закриваючи кримінальну справу за нереабілітуючими підставами, хоча докази побудовані виключно на припущення та на дачі завідомо неправдивх показів окремими свідками та "потерпілими по справі". За закриття кримінальної справи працівники УБОЗу вимагали в профактивістів 5000 дол.США. Не дивно, що й зараз ніхто на Полтавщині не гарантований від того, що його схоплять та кинуть за грати, вимагаючи грошей за сфальшоване обвинувачення. Справжні злочинці, сплативши кошти за "недоторканість" продовжують перебувати на волі і скоювати нові злочини.

01-12-2008 16:59 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228143585.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua