першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"ДИПКОРПУС" - розбудовуємо громадянське суспільство в Україні!

01-12-2008 21:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228161406.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про це йдеться у листі на ім'я ІІ серетаря Ліги Світличного Василя від Сергія Юхимчука, Уповноваженого представника Ліги у м. Рівному Сергія Юхимчука.

Саме Сергій Юхимчук виступив натхненником і головним впроваджувачем ідеї громадської організації, що сконцентрує зусилля на розвитку м. Дубно.
Ліга "ДИПКОРПУС", виконуючи свої програмні цілі щодо розбудови громадянського суспільства та сприяння молодіжним ініціативам надавала інформаційно-консультаційне та моральне сприяння дубненській молоді у їх достойних намірах.
На разі Ліга розраховує на продовження плідної співпраці з новоствореною братерською організацією "Дубненська муніципальна гвардія" та щиро зичить Божої допомоги, натхнення та оптимізму всьому її активу в подальшій діяльності.
Продовжуючи курс на сприяння постанню молодіжних організацій Ліга консультує ініціативну групу по створенню МГО "Маріупольське археологічне товариство" (м. Маріуполь).

Також запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися із посібник "Державна реєстрація громадських організацій релігійних організацій, профспілок, благодійних організацій в Україні: від А до Я", люб'язно наданим Програмою правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури (WWW.LAWNGO.NET) - http://dipcorpus.at.ua/news/2008-11-29-668 .

Dubno.jpg

01-12-2008 21:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228161406.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua