першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Не перемога, але й не поразка

03-12-2008 17:30 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228318213.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Саміт Міністрів закордонних справ країн-членів НАТО схвалив рішення про новий формат відносин з Україною без надання ПДЧ. Нова програма передбачає посилення допомоги Україні у рамках роботи комісії «Україна-НАТО»

Хоч це рішення є певним компромісом між жорстко налаштованими до Росії і м’якими до неї членами НАТО, проте відчувається посилення прихильників жорсткої лінії. Тому рішення щодо України, будучи формально нейтральним все ж дає більше підстав для оптимізму ніж для песимізму. Зрештою, у теперішній внутрішньополітичній ситуації ПДЧ, навколо якого у суспільстві загострилося протистояння могло б додати проблем пронатівській частині української влади, але разом з тим воно б показало й виразну перспективу перемоги. Зараз ситуація невизначена, але з надією.

Лабораторія суспільно-політичного аналізу
Центру з інформаційних проблем територій
Національної Академії Наук України
http://ciptnews.blogspot.com/2008/12/blog-post_03.html

03-12-2008 17:30 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228318213.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua