першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вінський заявляє про "змову верхівок" БЮТ і Регіонів

04-12-2008 10:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228380333.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Міністр транспорту і зв'язку Іосиф Вінський заявляє, що в разі створення коаліції між БЮТ і Партією регіонів він подасть у відставку. Про це сказано в заяві Вінського з приводу можливої коаліції БЮТ з Партією Регіонів, повідомляє прес-служба Мінтрансзв'язку.
"Я заявляю, що в перший день створення такої коаліції я оголошу про свою відставку з посади міністра транспорту і зв'язку", - заявляє Вінський. Він рахує створення коаліції БЮТ і Партії регіонів "категорично недопустимим". "Мільйони українців з 2004 року чекають створення справедливої країни. На жаль, і демократична влада не змогла задовольнити чекання українців. Недовіра людей до влади, до політиків досягло критичної межі.
Але це не може і не повинно привести до відмови від цінностей демократії, від ідеалів Майдану", - заявив Вінський. На його думку, коаліція БЮТ з Партією Регіонів не принесе Україні політичної і економічної стабільності і не вирішить проблем, які виникли унаслідок кризи. "Переконаний, що на сьогодні головна мета Партії Регіонів - будь-яким шляхом (чи то передчасні вибори, чи то коаліція) дістати доступ до державних ресурсів.
Тому що лише це, в умовах жорсткої фінансової кризи, допоможе олігархам зберегти свій вкрадений капітал. А зберегти свої достатки вони зможуть лише в черговий раз пограбувавши державу і українців", - вважає Вінський. "Створення неприродної коаліції між демократичним БЮТ і олігархічною Партією Регіонів приведе до втрати будь-якої перспективи для України, а внесення змін до Конституції України з метою самозбереження позбавить народ будь-якого впливу на владу", - додав він.
Вінський також переконаний, що "вихід для України не в політичній змові верхівок і поверненні до епохи "кучмізма", а в опорі на народ і русі до Європи". Вінський додав, що більше року він не робив жодних політичних заяв, "хоча були багато приводів і підстав для цього". "Я себе стримував, оскільки вважав, що забезпечення ефективної і результативної роботи міністерства і уряду в цілому є пріоритетом для кожного члена уряду", - сказав він.

04-12-2008 10:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228380333.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua