першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Енергетична безпека держави – сучасний виклик

06-12-2008 14:04 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228565091.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Першим етапом стала традиційна Інтернет-вікторина «чорноморсько-каспійський регіон та європейська енергетична безпека» у рамках підготовки ІІ Київського без пекового форуму.

На другому етапі легати «ДИПКОРПУСУ» взяли участь у самому Форумі на тему "ЧОРНОМОРСЬКО-КАСПІЙСЬКИЙ РЕГІОН ТА ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА", організованому Фондом Арсенія Яценюка «Open Ukraine».

На разі проходить розповсюдження ретельно добраної тематичної наукової, навчальної та навіть літератури художньої літератури з питань енергетичної безпеки та міжнародних відноси для серед переможців та призерів Інтернет-вікторини. Також переможці отримають надзвичайно цікавий випуск партнера вікторини - офіційного журналу Міністерства закордонних справ «Зовнішні справи». Особливість номеру – тематичний блок «Україна-Греція: позбавитися «синдрому вступу до ЄС», підготованого у співпраці з Маріупольським державним гуманітарним університетом.

Також форсується відкриття відповідного розділу з питань енергетичної безпеки на порталі суспільно-політичного часопису «ДИПКОРПУС». Тут молоді дослідники зможуть безперешкодно розміщувати власні розвідки, статті, дослідження та коментарі поточних проблем міжнародних відносин та внутрішньої політики в контексті забезпечення енергобезпеки.

У планах Ліги «ДИПКОРПУС» проведення подальших спільних заходів на тему енергетичної безпеки з Фондом Арсенія Яценюка «Open Ukraine». Зокрема, на численні прохання учасників Інтернет-вікторини з енергобезпеки опрацьовується можливість влаштування тематичних інтернет-конференцій з питань енергетики зі знаними фахівцями за участі усіх бажаючих.

06-12-2008 14:04 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228565091.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua