першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ліга "ДИПКОРПУС": нанесемо черговий удар по фінансовій кризі

08-12-2008 21:54 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228766088.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Одним із заходів, що свідчитиме про програмні цілі діяльності Ліги, як "мозкового центру" та кузні молодих кадрів фахівців-державників стане засідання Диспут-клубу "Виклики ХХІ століття" на тему "Світова економічна криза: глобальні виклики та перспективи для України".
Захід відбудеться 12 грудня 2008 року на базі Маріупольського державного гуманітарного університету за організаційного супроводу Маріупольської штаб-квартири Ліги "ДИПКОРПУС".
Головна мета - обговорення ключових проблем для України в контексті світових процесів та пошук шляхів дотримання економічної безпеки.
У рамках заходу також планується розгляд дослідження компанії "Ernst & Young" "Вплив економічної кризи на українські компанії" та проекту заяви "Україна перед викликом економічної
кризи: погляд громадськості" (Київ, 20 листопада 2008 р.).

08-12-2008 21:54 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228766088.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua