першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Назва нової коаліції ще безглуздіша, ніж назви коаліцій попередн

11-12-2008 19:18 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229015922.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оприлюднено назву нової парламентської коаліції у складі БЮТ, Блоку Литвина і поки що частини блоку НУНС: «Коаліція національного розвитку, стабільності і порядку»
Коли Партія регіонів разом з СПУ і КПУ називали свою коаліцію «антикризовою», а криза, яку було добре видно тоді, і ще більше тепер і діяльність нової коаліції зовсім не була, та й не могла бути, спрямована на відвернення цієї кризи, то здавалося, що навряд чи можна було придумати назву менш доречну.
Це все одно, що восени робити програму «недопущення зими» замість того, щоб добре підготуватися до того, як цю зиму перебути із максимально ефективно використати зимовий період для відновлення сил, оновлення техніки і підготовки до весняної праці.
Таким чином, те, проти чого, нібито мала боротися «антикризова коаліція», цілком природно, хоч і нібито несподівано наступило.
Разом з тим, ще безглуздішими виглядають ідеї «розвитку стабільності і порядку» в час початку глибокої кризи, природно викликаної нежиттєздатною структурою української економіки, повним банкрутством українського політикуму і нездатності суспільства добровільно відмовитися від «совкової психології» безвідповідальності, бездумного споживацтва і брехолюбства.
Ні розвиток, ні стабільність, ні порядок в звичному його розумінні, у цій ситуації просто неможливі. Необхідно з мінімальними втратами і з максимальними позитивними змінами пройти кризу.
Назва є лише умовністю. Вона декларує наміри. В даному випадку, очевидно, це є декларація – годувати суспільство ще більшою кількістю неправди. Але брехнею ситий не будеш. Тому тривалого й ефективного існування для цієї коаліції прогнозувати не можна.

Лабораторія суспільно-політичного аналізу
Центру з інформаційних проблем територій
Національної Академії Наук України

11-12-2008 19:18 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229015922.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua