першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Президент має проявити жорсткість до своїх однопартійців. Чи не

17-12-2008 17:00 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229526055.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ще за свого президентства Леонід Кучма показав, що на Президента України можна плювати, коли треба і коли не треба, практично не боячись жодних негативних наслідків. Тому у Кучми були 5 % рейтинг популярності і «Україна без Кучми!» - акція, яка фактично стала ширмою для політичних сил, які розуміли державу «Україна» лише, як засіб задоволення своїх інтересів.

Президент Ющенко довів таке трактування «демократії» до крайньої межі. Адже, і наші президенти розуміють свою посаду і своє крісло, як щось особисте, незважаючи на те, що Президент один з символів незалежності нашої держави і саме таким його хоче бачити український народ.

На відміну від Кучми, у Ющенка «обпльовування» особи і посади Президента почалося з близького оточення, яке народ вдало назвав «любими друзями». Адже, значною мірою, саме за рахунок безконтрольної, безвідповідальної і часто безсовісної діяльності «любих друзів» ми маємо зараз безпомічного і дуже непопулярного Президента, хоча його діяльність зовсім не мала б опустити Ющенка до цього рівня.
Тепер саме у близькому оточенні, в рідній партії, яка обрала його вже не почесним, а реальним лідером, Президент демонструє намір навести порядок. Це дає певну надію, що Віктор Ющенко справді здатний на рішучі дії. Якби ці дії справді були б, і якби він був принциповим не лише на словах, не лише до тих, хто йому найбільше допік, але й до всіх «любих друзів» і «розумних помічників», які вперто тягнуть його на політичне дно, в нього можливо ще були б шанси стати справді Президентом України не лише за посадою, але й за суспільною роллю. Проте дуже часто «рішучі дії» Віктора Ющенка обмежувалися лише заявами. Можливо так буде і цього разу.

Лабораторія суспільно-політичного аналізу
Центру з інформаційних проблем територій
Національної Академії Наук

17-12-2008 17:00 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229526055.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua