першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тимошенко завжди зробить винним президента

19-12-2008 11:23 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229678598.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Юлія ТИМОШЕНКО фактично звинуватила Президента та Національний банк за ситуацію, що склалася на валютному ринку України.

Очевидно, така заява Юлії Тимошенко могла здивувати лише пересічних громадян дуже далеких від політики, адже давно зрозуміло, що основним опонентом, а навіть ворогом Юлії Тимошенко, є Віктор Ющенко. Тому все негативне, що діється в країні вона та її соратники звалюють на Президента, особливо тоді, коли справді найбільша вина лежить на них самих.

Звичайно, прихильники «леді Ю» з довірою приймуть ці слова своєї улюблениці так, як вони бездумно і з довірою приймають усі її слова, й клястимуть ненависного Президента. В цей же час практично всі фахівці, які хочуть, щоб їх вважали такими, кажуть, що причиною ситуації стала абсолютно безвідповідальна діяльність уряду.
Один дефіцит зовнішньоторговельного балансу вимив з України понад 10 млрд. доларів США, а це безпосередньо діяльність активного сприяння імпорту і пригнічення власного виробника, чим займався уряд Юлії Тимошенко. Навіть опозиційний Микола Азаров, який ніколи не симпатизував Ющенку, назвав абсурдом звинувачення Прем’єр-міністра, однозначно вказавши, що саме її діяльність спричинила теперішню ситуацію.

Звичайно, це не перша жорстка і безвідповідальна заява Юлії Тимошенко. Очевидно, і не остання, адже слабкий безпомічний Президент, з дискредитованим непопулярним оточенням, є найкращим об’єктом для «вішання на нього всіх здохлих собак».

Звичайно, що в правовій державі, така заява високої посадової особи мала б вести до створення спеціальної комісії, яка б оперативно з’ясувала, наскільки обґрунтованими є звинувачення і прийняла б рішення рекомендувати або почати процедуру імпічменту Президента, або негайно відправити у відставку главу уряду і порушити справу за звинуваченням у наклепі.

Очевидно, в Україні цього не буде. Всі звикли, як до неправдивої інформації Юлії Тимошенко, так і до незграбних спроб його захистити з боку найближчого оточення, яке дискредитоване не менше ніж Прем’єр-міністр.

Лабораторія суспільно-політичного аналізу
Центру з інформаційних проблем територій
Національної Академії Наук

19-12-2008 11:23 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229678598.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua