першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Звернення до Українців

21-12-2008 22:31 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229891467.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Заклик до Українців!
Звертаюся до всіх-всіх-всіх людей України.
Невже ми не бачимо, що діється навколо нас?
Невже ми вважаємо, що все так має бути?
Невже нам комфортно досі сидіти в своїй шкаралупі?
Невже ми і далі будемо діяти під чиїсь вказівки, піддаватись на маніпуляції рекламістів, політтехнологів, піарщиків, та інших маніпулянтів?
ЗУПИНІМОСЬ, РАДИ ВСЬОГО СВЯТОГО, ПРОШУ ВАС!!!
ЗУПИНИМО НАМАГАННЯ НАМИ МАНІПУЛЮВАТИ!!!
Зупинімось і хоч на деякий час, перестанемо реагувати на те, що написано в газетах, листівках, Інтеренет-сайтах, порталах, блогах; звучить з радіоканалів і екранів телевізорів!
Просто зупинімось і запитаймо себе, що насправді відбувається навколо?
Я переконаний на 300%. Що всі відповіді на це, та багато інших питань, ми знайдемо в собі!
Саме кожен з нас знає відповіді, на абсолютно всі питання! Саме ми і ніхто окрім нас!
Я прекрасно розумію, що «… зараз по всьому світі семимильними кроками йде фінансово-економічна криза, крім цього, в Україні – криза політично-адміністративна…». Я розумію, що «зараз в країні зростає безробіття, валюта щоденно стрибає – ніби танцює гопака, зростають депресивні настрої громадян…»
Але це не вся правда.
Це лише частинка правди.
Правда в тому, що більшістю з нас зараз маніпулюють, як маніпулювали раніше і збираються далі маніпулювати.
Насправді більшість українців, тай людей по всьому світу, живе в Ілюзії, що вони самі керують своїм життям, роблять свій вибір самостійно і при цьому найчастіше незадоволені результатами своїх виборів.
Якщо ви читали книжку чи дивились фільм «99 франків», чи подібні книжки; ви є рекламістом чи маркетологом, або ними є ваші друзі – ви знаєте, який ілюзорний світ навколо.
Невже ми можемо думати, що випадково понад 90% світового багатства належить 3-5% людства. Україна стрімко рухається до цього співвідношення.
Як свого часу Вачовські, творці фільму «Матриця», своєрідно хотіли показати, що ми всі спимо; так і під час «Помаранчевої революції» в брошурах «Пори» дуже багато говорилось, про те що система нас використовує.
Так і є, і за останні роки майже нічого не змінилося. Лише змінилися обличчя людей, яких ми тепер називаємо Президент, Прем’єр, Спікер…
Дуже мала кількість людей за останні роки, десятиліття по-справжньому звільнилася від системи.
Ви спитаєте, про яку систему я розповідаю?
Тільки не лякайтесь – ім’я цій системі – «Рабство».
Так, я стверджую, що більшість українців, як і людей у всьому світі – знаходяться у рабстві!
Чи ви думаєте, що між кайданами середньовічного раба і кредитною угодою велика різниця?
Дайте самі відповідь
Просто раніше ознаки рабства всі бачили – ярмо, клеймо, кайдани. А зараз воно добре закамуфльоване – можна тільки відчути.
І як по вашому сильно відрізняється страх бути побитим нагайкою, від сучасного страху залишитись без домівки, роботи, їжі…?
По справжньому ця система ніколи нас не відпускала, адже менше ніж 200 років назад було відмінено «Кріпостне право», менше 20 років, як перестав існувати Радянський союз.
Ми забули про це і думаємо, що не маємо ніякої звідти спадщини – ми дуже помиляємося. Можна згадати слова Маяковського «…вичавлюю по краплі із себе раба…»
Всі ми в різній ступені наповнені різними фобіями і страхами.
А система, точніше люди, які «знають» систему – цим користуються.
Основний важіль для управління нами – це страх.
І все що відбувається сьогодні в Україні і світі, та те, як це демонструється ЗМІ – призводить до з’явлення величезної кількості людей охопленої страхами, деякі люди просто перебувають в панічному страху.
А людиною, яка знаходиться в стані панічного страху – дуже легко керувати, адже в неї начисто відсутній здоровий глузд. Події на валютному ринку, хаотичне зростання і зниження валюти, демонструють, що переважна частина українців зараз знаходиться у стані паніки, а певні особи за цей час заробили 100% прибутку – і все.
Саме тому я і звертаюсь до всіх і до кожного – ЗАСПОКІЙСЯ!!!
Наберімо повітря глибоко-глибоко в груди і видихнемо. І подихаймо так хоча би хвили 5-10, подивімось у вікно – до речі сьогодні йде гарний снігопад. Адже у нас завжди є 5-10 хвилин, що просто подихати свіжим морозним повітрям і подивитися на сніг.
Тепер далі.
Довгий час система використовувала нас! Тепер ми можемо все це змінити!
Для цього всього-навсього потрібно свідомо перестати читати періодику, перестати слухати і дивитися інформаційні канали, передачі; перестати відвідувати інформаційні портали і сайти – перестати бувати там, де величезна кількість негативної інформації. Як це визначити – якщо після перегляду, прослуховування інформації – стало погано, зростають негативні емоції (страх, паніка, злість, ненависть, депресія) – це негативна інформація.
І просто почати самим думати. Почати шукати відповіді в себе в голові, читати книжки.
Але найголовніше – це самостійно думати!!!!
Нести всю повноту відповідальності за своє життя і свої вибори.
І завжди задавати собі питання, що далі???
Всі відповіді на всі питання – є в нас самих!
Всю необхідну інформацію ми знайдемо в своїй голові чи своєму серці, як тільки почнемо задавати питання самим собі і «слухати» відповідь!
Вся ця інформація є навколо нас. Традиційні релігії кажуть «лише молитва і запит до Бога і відповідь буде в нашому серці», езотеричні вчення радять користуватися йогою і медитацією, а така серйозна наука як фізика, точніше квантова фізика каже, що на елементарному (найменшому) рівні – ми всі одне ціле, і що інформація, яка доступна одній людині, так само доступна всім людям на планеті!
Більшість з нас давним-давно забули, як це робиться. Але деякі цим вмінням користуються досить успішно і називають це Інтуїцією.
Довгий час ми всі живемо в полоні страху, ми всі весь час, намагаємося щось встигнути, наздогнати поїзд, який існує лише в нашій уяві.
І коли ми залишаємось на самоті, нема ні друзів, ні близьких людей, ні Інтернету, ні ТВ, ні радіо, ні газет – ми дуже незручно почуваємося.
Час звільнити свій розум.
Невже ми думаємо, що просто так, з кінця 70-х років почали народжуватися абсолютно інші діти, їх ще називають «індіго», які абсолютно по-іншому відносяться до життя.
В більшості з них, а зараз це діти і молодь до 30-33 років, критичне ставлення до авторитетів, вони вибирають переконатися на власному досвіді, та мають надзвичайний потяг до свободи і самостійності і постійно демонструють це. Мій син починаючи з 1-річного віку яскраво проявляв свою самостійність.
В більшості саме силами таких людей , було вперше створене таке явище як «Майдан».
Адже ті в кого добра пам'ять згадають, що в перші дні на Майдані стояли не політики, яких ми зараз на ТВ, а стояла молодь , в більшості студенти. Та молодь, яка стояла за правду, і оскільки правди на світі так мало – то її зразу всім було видно. І саме вони добилися своєї правди.
То вже потім, політичні діячі направили цей рух у «правильне русло», так як збираються зробити і зараз. Хто їм дав право говорити, ми піднімемо людей, бла-бла-бла, вони питали чи ті люди хочуть, щоб їх «підіймали» чи «виводили»?
Вони (які самі є маріонетками в руках власників величезних капіталів) вважають – що ми маріонетки і нами можна легко керувати, адже ми дуже налякані і хочемо отримати від «панів» подарунки: роботу, тепло, житло, спокій в державі… Вони керуються принципом «розділяй і володарюй» і Схід цькували на Захід, а Захід на Схід; користуються методом «батога і печива» і певні території розвиваються, а певні занепадають…
Але часи і ми змінилися. Тепер, ми можемо вийти геть з цієї системи.
Але я можу лише вказати на двері, через які кожен сам має пройти і здобути свою свободу і щастя.
Адже це не проста і легка боротьба проти чітко видимого ворога, якого нам показали і ми пішли і перемогли його. Ні цей ворог сидить в кожному з нас – це сумніви, страхи, невдалі досвіди, переконання, що нам заважають. Тут іде боротьба в наших серцях і нам можуть допомогти лише ті, хто вибрав і пройшов цей шлях. Ті хто вибирають Любов, в християн це ті, кого називають святими, в східних релігіях – «просвітленими», в філософії – мудрецями та ін.
Саме тому, я також звертаюсь до всіх тих, хто може зараз також виходити в ролі провідників. Я знаю. Ви є - наповніть цей світ Любов’ю, час прийшов!
Адже саме тоді ми станемо вільними і щасливими.
Ніхто і ніколи не зможе ввести в Ілюзію, чи затягнути до рабства в тій чи іншій формі, людину – яка живе свідомо в кожен момент свого життя!!!
Згадайте лишень козаків Запорізької Січі!
Ми можемо все змінити в своєму житті, все що є в нас і навколо нас, коли почнемо питати і слухати самих себе! Адже думки – матеріальні! І можливо зміни відбуватимуться повільно, враховуючи час і обсяги отриманих нами страхів, але вони будуть незворотніми. І кожен крок по цьому шляху буде наближати нас всіх до життя в світі де відсутні страхи, ненависть і біль, де люди радітимуть і допомагатимуть один одному, де ми по справжньому будемо щасливими!
І такі речі як недоброякісна реклама, використання методів НЛП і впливу на підсвідомість перестануть впливати на нас, коли ми почнемо дослухатись до голосу нашої голови і відчуттів серця.
Пам’ятаймо, що казав професор Преображенський у фільмі «Шариков» - «…Розруха – в головах…». Саме так і є.
Тому повторююсь, найперше ЗАСПОКОЮЄМСЯ і починаємо думати, і обов’язково виключаймо ТВ ;)
Крім цього, для нас є гарна новина. Якщо хтось з нас втратив роботу, чи перебуває на межі її втрати – згадаймо, всі ми надзвичайно індивідуальні, кожен з нас неповторний і існує єдиному варіанті на понад 6 мільярдів людей. І у кожного з нас є заняття, чи справа, яка нам приносить найбільше задоволенні і радості. У когось це може бути рибальство, чи фотографія, чи спів, чи гончарство, ви написання книг…. Це може бути хобі, яким весь час так хотілося зайнятися, чи те, про що мріялось з самого дитинства…
Кожен з нас має унікальний талант. І гарна новина в тому, що в цей час більшість страхів і побоювань зникають, тому що гроші стають важливішими за те, що раніше так нас непокоїло. І ми можемо почати займатися, саме тим що принесе нам радість, щастя і багатство – «справою свого життя».
Крім того, суттєвий розвиток малого і середнього бізнесу – це те, на що США, Росія і Європа виділять значні суми коштів у підтримку, зменшують рівень оподаткування. Адже малий бізнес – це в більшості реальний сектор економіки і саме та сила, яка «витягне» економіки багатьох країн з кризи.
Адже попит на продукцію величезних заводів і комбінатів, може суттєво коливатись, а всі ми хочемо їсти, пити, гарно і зручно одягатись, мандрувати, та багато чого іншого ;)
Так що, прохання до всіх – ЗУПИНЯЙМОСЯ і ПОЧИНАЙМО ДУМАТИ і через деякий час, дякуючи наполегливій праці над собою, ніяка криза більше не з’явиться в нашому житті.
Пам’ятаймо, що слово сильніше за думку, а дія сильніша за слово. Починаймо діяти – все в наших руках
І пропоную керуватись кожному у своєму житті принципом результатів. Звіряти свій життєвий шлях по своїм результатам і зважати на результати тих, з ким будемо співпрацювати.
З повагою і любов’ю,
Андрій Гуменюк, підприємець
Мейл gymenuk@online.ua

21-12-2008 22:31 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229891467.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua