першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ВИБІР НА КОРИСТЬ ЖИТТЯ!

22-12-2008 19:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229968245.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У листопаді – грудні 2008 року представники громадських організацій Центр „Доброчин” та Чернігівський Центр Прав Людини вивчали естонський досвід по підвищенню безпеки пішоходів.

Щороку в Україні гине близько 7 тисяч чоловік на дорогах. Через Чернігівську область проходить дві міжнародні автомагістралі: Київ - Москва, Київ – Санки - Петербург. Ці автомагістралі проходять через численні села й районні центри Чернігівської області. Інтенсивність руху зростає з кожним роком, збільшується потік вантажних і легкових автомобілів. І відповідно зростає травматизм на дорогах.

Громадські організації разом із правоохоронними органами шукають нові шляхи зниження високого травматизму та загибелі людей на дорогах. Одним із таких вдалих європейських рішень є носіння жителями світло відбиваючих знаків.

Наступним кроком співпраці між Центром „Доброчин”, Чернігів, та Лиунаською префектурою поліції, Тарту, буде реалізація спільного проекту «Підвищення безпеки пішоходів у Чернігівській області, Україна, через впровадження культури носіння світловідбиваючих знаків на прикладі Естонської республіки».

В рамках пілотного проекту представники ДАЇ Чернігівщини, студенти та школярі ознайомляться з естонським досвідом впровадження культури носіння світловідбиваючих знаків під час візиту до Естонії. Під час інформаційної кампанії в Чернігівській області, а це – прес-тур, круглі столи, зустрічі - будуть безкоштовно розповсюджуватись світловідбиваючі знаки.

Це перший крок у реалізації стратегічної програми „Безпека пішоходів” та внесення змін до законодавства України. Простий факт, який має переконати багатьох: зазвичай водій бачить пішохода за 30 м, а пішохода з світло відбиваючим знаком - за 130м. Різниця очевидна. Вибір на користь життя!

MsWord document
est3.doc

47.00 Kb

22-12-2008 19:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229968245.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua