першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ПРАВОВА ДОПОМОГА СІН та ЛЖВ

22-12-2008 19:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229968386.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чернігівський Центр Прав Людини розпочав реалізацію проекту „Покращення життя споживачів ін’єкційних наркотиків та людей, що живуть з ВІЛ,СНІД, через правову допомогу та освіту”.

В рамках діяльності проекту передбачається надання правової допомоги СІН та ЛЖВ, захист прав в суді по наступним пріоритетним напрямкам:
- проблеми, з якими стикаються жінки — споживачки наркотиків,
- проблеми збереження власності,
- проблеми збереження та відновлення офіційних документів.

За результатами документування, дослідження та надання правової допомоги (юридичні консультації та допомога адвоката) буде видано аналітичний звіт – узагальнення та аналіз всіх випадків та справ, пов’язаних з порушенням прав СІН та ЛЖВ, показ механізмів їх захисту, вдалі приклади.

В рамках проекту також буде видана інформаційно-освітня брошура для суддів, представників правоохоронних органів, адвокатів. В брошуру будуть включені напрацьовані методологічні рекомендації, алгоритми ведення типових справ, опис того, яким чином вдалося досягти успішного прецеденту з метою поширення позитивної практики.

Для підвищення рівня правової освіти, усвідомлення необхідності дотримання та захисту прав СІН та ЛЖВ, усвідомлення необхідності неупередженого та справедливого розгляду судових справ, пов’язаних з СІН та ЛЖВ, будуть проведені семінари для суддів, працівників правоохоронних органів, адвокатів.

Правова допомога повинна стати частиною всебічної стратегії охорони здоров’я для людей, які вживають наркотичні речовини. Вирішення правових проблем споживачів наркотичних речовин допомагає їм дотримуватись режиму лікування ВІЛ, не потрапляти за грати, де їх стан погіршуватиметься, а також загалом врегульовує їх залежність.

Запропонований проект має на меті захист й забезпечення прав і законних інтересів СІН та ЛЖВ. Комплексний підхід – правовий компонент, аналітичний та інформаційний - це запорука успіху у вирішенні цієї проблеми.

Проект буде виконуватись спільно з Управлінням охорони здоров’я Чернігівської ОДА, УМВС України в Чернігівській області, Чернігівськими громадськими організаціями – обласним відділенням всеукраїнської організації ЛЖВ, Центр „Доброчин”.

Діяльність проходить за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”.

22-12-2008 19:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1229968386.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua