першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ВРУ проголосувала за власний комфорт та відсутність змін

27-12-2008 11:05 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230368732.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З третьої спроби 226 голосами, тобто мінімальною кількістю голосів, бюджет таки прийняли. Проте абсолютно невідомо, як можна жити за таким бюджетом, оскільки видатки виразні і необхідні, а доходи, крім того, що на 31 млрд. грн. менші від видатків, зовсім не гарантовані і досить туманні.

Але найважливіше напевно інше. В час кризи всі ресурси мали спрямуватися на побудову нової системи, яка повинна прийти на зміну гнилій, відсталій, що підлягає знищенню внаслідок кризи, при цьому захистивши тих, для яких перехід від старого до нового, може бути найболючішим. Натомість усі ресурси кинуто на збереження гнилої, старої системи, тобто на поглиблення кризи. Адже, якщо зміцнюємо те, що має відійти, його відхід є все одно неминучий, але буде тривалішим і болючішим.

Для Верховної Ради, в черговий раз, важливішим за здоровий глузд, відчуття реальності, інтереси країни, виявився інстинкт самозбереження і прагнення комфорту. Адже з прийняттям бюджету в п'ятницю, депутати на якийсь час можуть не боятися розпуску Верховної Ради, а на новорічні свята спокійно відпочивати.

Лабораторія суспільно-політичного аналізу
Центру з інформаційних проблем територій
Національної Академії Наук України

27-12-2008 11:05 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230368732.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua