першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка:: Судді вміють "брати" не лише у Львові та Києві

29-12-2008 06:06 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230523581.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Засудженого за тяжкий злочин міліціонера, звільнено під підписку про невиїзд в зв"язку з тим, що необхідно після 4-х років досудового слідства перевірити ще одну його версію - автомат стріляв по 3-х громадянах самостійно, коли міліціонер поправляв одяг. Засуджений ображав та погрожував 38-річній жінці, що на все життя стала інвалідом з вини цього нелюда, прямо в залі суду. Чи то за великі гроші, чи знаходячись під дією гіпнозу Колегія суддів апеляційного суду скасувала вирок районного суду, яким міліціонера засуджено до 4-х років позбавлення волі. Це дивне рішення суддів апеляційної інстанції обурило громадськість Полтавщини. Багато громадян закликало своїх родичів з інших регіонів не відвідувати їх на Новорічні та Різдвяні свята цього року. Суддя ж першої інстанції, який кілька місяців проводив досудове слідство,коли дізнався про ухвалу апеляційної інстанції в розпачі вигукнув: "Таке може статися лише в Україні". До речі, знаходячись під шаленим тиском з боку представників ГУМВС України в області, суддя й так виніс дуже м"який вирок, засудивши до 4-х років в той час, коли санкцією ст.365 ч.3 КК України за такий злочин передбачено позбавлення волі строком від 7 до 10 років. Та й прокурор в дебатах просив суд прихзначити покарання у вигляді позбавлення волі на 8 років 6 місяців.

29-12-2008 06:06 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230523581.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua