першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Луганські телеканали: цензура в дусі кучмізму

29-12-2008 18:20 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230567610.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЗАЯВА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО «СВОБОДА»
ЩОДО ФАКТУ ЦЕНЗУРИ НА ТЕЛЕКАНАЛІ «ІРТА»

26 грудня 2008 року в ефір телеканалу «Ірта» мала вийти програма «180 хвилин», учасником якої мав бути Голова Луганської обласної організації ВО «Свобода» Дмитро Снєгирьов. Разом з іншим гостем програми Олександром Акєнтьєвим (представник організації «Русскій Союз Донбасса») вони мали вести дискусію на тему відзначення 100-річчя з Дня народження Степана Бандери. Цитуємо анонс з офіційного сайту «Ірти»:

«В 19:45 в гости к Евгению Самохвалову пожалуют представитель всеукраинского объединения «Свобода» Дмитрий Снегирев и представитель организации «Русский Союз Донбасса» Александр Акентьев. В следующем году Украина будет отмечать несколько дат, одной из них будет столетие от дня рождения руководителя Организации украинских националистов Степана Бандеры. О том, будут ли праздновать эти даты луганчане невзирая на принятое народными депутатами постановление, расскажут гости студии».
http://irtafax.com.ua/news/2008-12-26-33.html

Однак, випуск програми (точніше – його попередній запис) в ефір не вийшов. Замість нього о 19.45 в ефір вийшов повтор випуску «180 хвилин» від 15 грудня 2008 року.

У зв’язку з цим Луганська обласна організація ВО «Свобода» висловлює обурення фактом цензури на телеканалі «Ірта». Немає сумніву, що невихід в ефір сьогоднішнього випуску програми «180 хвилин» має політико-ідеологічну природу. В такий спосіб місцеві українофобні сили, використовуючи важелі впливу в дусі кучмізму, намагаються закрити джерело альтернативної інформації про Степана Бандеру і український визвольний рух взагалі. Поряд з цим, українофобні сили намагаються створювати інформаційну блокаду навколо діяльності Луганської обласної організації ВО «Свобода».

Зазначимо, що подібні речі відбуваються після того, як 236 депутатів Верховної Ради України проголосували за відзначення 100-річчя Степана Бандери на офіційному рівні. Очевидно, в такий спосіб місцева українофобна «еліта» намагається створити атмосферу політико-ідеологічного протистояння між Луганщиною та Українською Державою.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО"Свобода"

29-12-2008 18:20 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230567610.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua