першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Серця студентів відкриті для добрих справ

30-12-2008 23:29 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230672543.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На щастя, останнім часом і в нашій країні люди стали більш свідомо ставитись до потреб інших. З’являються благодійні фонди, організації, просто групи ентузіастів, які допомагають тим, хто цього потребує.
Уже наближаються новорічні свята. А в дитячих будинках та інтернатах діти кожного дня чекають на святкову казку. Хто ж з нас не мріяв про яскраві свята в дитинстві? Але сумно в цей момент стає дитині, яка не бачить і не знає своїх батьків, залишаючись в дитячому будинку. І саме ми, дорослі, можемо хоча б трохи допомогти їй, втілити казку в життя.
Саме це нещодавно і зробили студенти НТУУ «КПІ», доводячи що подарувати радість дитині, не залишитись байдужим – це найкраще, що ми можемо робити в цьому світі.
До дня Святого Миколая члени Студентської ради зібрали подарунки, підготували святкову програму та вирушили до дитячого будинку, що у місті Боярці. Діти радісно зустрічали кожного гостя. А студенти змогли подарувати цим дітям, які не відчувають батьківської ласки, найважливіше: тепло, посмішки та свою увагу. Казка за участю Святого Миколая, смішних чортенят та світлих янголів захопила дитячу уяву. За іграми та спілкуванням швидко минув час. Діти отримали багато іграшок, які зібрали студенти, а також ласощі, що надали Кондитерська «СПД Старіков», тов "Кондитерський дім "Шоколіно" та ТОВ «Натуральні продукти». Дитячому будинку були передані dvd – плеєри від «Мобільної України», принтер від Кондитерської «Старіков». КомТехСервіс подарував сканер. На завершення діти потрапили до великого розважального центру «Дивосвіт».
Казковий день добігав кінця. Прощання з дітьми виявилось теплим та дещо сумним. Однак студенти обіцяли ще не раз навідуватись до малят. І вже після нового року знов збираються побачитись з ними. Студентська рада НТУУ «КПІ» вирішила зробити поїздки до різних дитячих будинків регулярними.
Отже, серця молодих людей і ще багатьох українців відкриті для добрих справ. Кожен з нас не повинен забувати про знедолених дітей та дорослих, яким потрібна турбота, допомога та наші посмішки. Зусиллями небайдужих людей у найближчий час благодійність в Україні вже не буде для всіх чимось далеким і незрозумілим. Ми зробимо крок на нову сходинку порозуміння, взаємодопомоги. Будемо цінувати життя кожної людини.

30-12-2008 23:29 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230672543.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua