першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: діткам - подарунки, батькам - кулі в голову

01-01-2009 11:55 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230803705.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Не встиг вийти поранений з лікарні, як відразу ж міліцією проти нього було порушено кримінальну справу. За версією правоохоронців юнак вчинив злісну непокору працівнику міліцію, який, очевидно, добряче напідпитку проїжджав мимо разом з матусею. Це не перший випадок, коли озброєні п"яні міліціонери міліціонери безпричинно стріляють в громадян України. Звичайно, стрілянині по людях сприяє безвідповідальне ставлення до міліціонерів-правопорушників з боку керівництва ГУМВС України в Полтавській області. Дивно бачити, як генерал-майор міліції Цимбалюк М.М. вручає Новорічні подарунки діткам, а його підлеглі калічать батьків цих самих дітей з табельної зброї. Може краще залишити здоровими батьків цих дітей і не задобрювати дітей подарунками не від щирого серця, не лицемірити? В громадських оирганізаціях, до речі, складається думка, що з приходом нового начальника міліції області відпрацьовується схема поділу громадян на працівників міліції та злочинців: хто не міліціонер - той злочинець!

01-01-2009 11:55 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230803705.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua