першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чернігів: Відзначення ювілею Провідника Нації

02-01-2009 23:35 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230932115.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чернігів відзначив 100-річний ювілей Провідника
1 січня 2009 року чернігівські націоналісти відзначили ювілей Провідника Нації, достойного сина України - 100-річчя з дня народження Степана Бандери.
Заходи розпочалися з покладання квітів на могилу одного з Героїв визвольної боротьби Українського Народу - Миколи Лебедя та молебна за усіх Героїв, які загинули за волю України. Молебень провів капелан Чернігівського Українського Козацтва, священик Української Православної Церкви Київського Патріархату о.Євген (Орда).
Далі ювілейні заходи продовжились біля Каменю борцям за волю України, де зібрались представники усіх патріотичних партій Чернігівщини, Українське козацтво та мешканці Чернігова.
Священик УПЦ (КП) о.Євген та священик УГКЦ о.Ігор провели спільну молитву за Героїв, після якої виступили з промовами керівники патріотичних партій та громадських організацій.
Зокрема, Голова Чернігівської обласної організації КУН Валерій Рябченко наголосив, що навіть тепер, коли постала Українська Незалежна Держава, за яку віддав життя Степан Бандера, його ім’я й досі для багатьох оповите туманом кремлівської брехливої пропаганди. Тому і з’являються, з подачі ворогів України, деякі псевдо-"ультрапатріоти" з гаслами на кшталт "бий жидів та москалів", що не має нічого спільного зі справжнім українським націоналізмом, у якого гасло було і є абсолютно іншим: "Воля народам, воля людині!". Є достатньо документів та свідчень того, що в ОУН та УПА були люди різних національностей, і це не заважало їм бути патріотами своєї Батьківщини - України та боротися проти окупантів будь-якої "масті". Однак правда про український націоналізм та героїчні вчинки українських патріотів й досі ніяк не проб’ється крізь мряку багаторічної совєцької брехні та крізь байдужість нашої влади. Тому В.Рябченко вніс пропозицію звернутись до владних структур Чернігівщини запровадити у 2009 році "Рік С.Бандери на Чернігівщині". Пропозиція полягає не в тому, щоб помпезно провести якісь "заходи", а у тому, щоб запровадити "інформаційний прорив" у висвітленні невідомих загалу сторінок визвольної боротьби патріотів України за її Незалежність та побудову Української Соборної Суверенної Держави. І велика роль у цьому повинна зіграти преса, радіо та телебачення, представників яких ми закликаємо взяти активну участь у висвітленні героїчних сторінок нашої історії.
Зважаючи на досить великий відсоток молоді, яка сповідує ідеї українського націоналізму, Голова ЧОО КУН закликав молодих патріотів, як основного їх завдання на сучасному етапі, здобувати вищу освіту, вчитися військовій справі, гідно служити в Українських Збройних Силах, щоб бути справді свідомими патріотами та захисниками Вітчизни.
Наприкінці заходів молоді націоналісти під гітару виконали кілька пісень з повстанського репертуару, що викликало захоплення та аплодисменти присутніх чернігівців.
І на завершення заходів, Чернігівські козаки влаштували 3-кратний салют з імпровізованої козацької гармати на честь 100-річного ювілею С.Бандери.
Прес-служба ЧОО КУН
Віталій Логін

Посилання до теми:
"Степану Бандері – 100 років. АУДІОраритет"
http://www.val.ua/politics/ukraine/195119.html

"Збори до дня народження Степана Бандери у Чернігові. АНОНС"
http://www.val.ua/politics/region/195113.html

"Мітинг з нагоди 100-річчя від дня народження Степана Бандери відбувся у Чернігові"
http://monitor.chernigov.net/arhiv-novin/miting-z-nagodi-100-richchya-vid-dnya-narodzhennya-stepana-banderi-vidbuvsya-u-chern.html

"Урочисті збори, присвячені 100-річчю з дня народження Степана Бандери у Чернігові. ФОТОрепортаж"
http://monitor.chernigov.net/arhiv-novin/urochisti-zbori-prisvyacheni-100-richchyu-z-dnya-narodzhennya-stepana-banderi-u-chernigovi.-fotorepo.html

100.JPG

02-01-2009 23:35 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230932115.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua