першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Коти з дому, миші в пляс?!

06-01-2009 12:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1231237370.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 4 грудня 2009 року у жителів Татарки настали «веселі» часи, у кранах зникла вода. Нема ні холодної, ні гарячої, ні якої. За телефоном «Київводоканалу» - 0-81, нещасні чергові третій день щоразу намагаються впевнити все далі зачухонювальних жителів, що вода буде: «точно, завтра зранку», як варіант ранішнього дзвінка - «точно ввечері». Буцімто, на розі Мельникова та Якіра, є «дуже складна аварія». Проте, усіх, м’яко кажучи, вже дістали такі «завтраки». Автора цих рядків непокоїть не тільки свербіж (не стільки творчий), що розпочинається, але й відсутність на місці аварії місцевої влади, яка, за ідеєю, має контролювати хід робіт.
Скажу більше, мені, як й іншим потерпаючим не є зрозумілим, та й за великим рахунком не має обходити, хто, коли, і як ділить підприємства і владу в столиці, у команди Черновецького «пики у пуху», чи когось іншого. Я вже достатньо злий, щоб не помічати, що до наших проблем можновладці повернулися не просто спиною. Спостерігаючи цю відкормлену частину тіла чиновників довгими зимовими холодними й безводними вечорами, мимоволі стає жаль часів, коли такі питання вирішувалися за допомогою вил. Чомусь спадає на думку, що хтось цілеспрямовано розпочав знищення духу представників старої київської, а у нашому випадку лук’янівської інтелігенції. Чого ви добиваєтесь, панове можновладці? «Доекономите» на людських бідах, але не заробите нічого путнього, крім геморою. Якщо хочете мати справу зі зустрічним хамством, то «їх буде й у нас, відродите на свою голову».
Я не хочу знати, навіщо Шнайдер посадив Червоненка у крісло заступника мера, не є цікавими для мене подробиці взаємостосунків Черновецького з Пилипишиним, на кшталт того, хто кого і куди. Проте, усі повністю розуміють, що марно кричати у телефонну слухавку на якусь чергову «Київводоканалу». Винні не «стрілочники».
Основні мої питання наразі такі: де і коли з’являться відповідальні за неподобства, пов’язані з відсутністю реального управління життєдіяльністю міста, чому не поширюється інформація про аварію і терміни подолання її наслідків, чому протягом трьох діб не можна полагодити трубу, чому, врешті-решт, не можна організувати на термін ремонту підвіз води хоча б старим і немічним пенсіонерам тощо.
У принципі, реагувати на такі неподобства треба не тільки писаниною й говорильнею. Потрібно діяти. Щоб такі ситуації рідше повторювалися, потрібен наочний приклад народного відношення до влади. На цей раз маю пропозицію всім зацікавленим для такої слушної нагоди проявити сталу громадську позицію – після свят знести використані підгузники до дворів й квартир наших улюблених чиновників (окреме прохання до мешканців Чернівців, які також залишилися без води – не відгукуватися на цю пропозицію, у нас своя пісочниця).

06-01-2009 12:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1231237370.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua