першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: ЦЗГ ГУМВС України в області - відомство Геббельса?

12-01-2009 08:19 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1231741149.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Помічник Міністра внутрішніх справ в області А.Стучилова має безліч фактів скоєння злочинів працівниками правоохоронних органів, але керівництво обласної міліції розпочало брудну кампанію по дискредитації відомої правозахисниці. Міністру надаються найбезглуздіші версії того, що твориться в області: міліціонер поправляв одяг і автомат вистрілив в трьох людей, що відпочивали; людина, яка впала на сніг, зачепивши при падінні авто мами п"яного правоохоронця, що сидів поруч- падала з хуліганських спонукань і тому міліціонер змушений був стріляти в рота нещасному; журналіст Банний А.Г., фотографуючи затримання громадянина,тим самим вчинив злісну непокору працівнику міліції, оскільки відмовився віддати фотоапарат міліціонеру для перегляду. Подібний перелік абсурдів, що подає в повідомленнях ЦЗГ ГУМВС України в Полтавській області вже не викликає ні обурення, ні здивування, оскільки даному органу вже дали заслужену назву - "відомство Геббельса". Правозахисні організації області вже давно вимагають припинити "безпредєл" проти громадян. В той же час відзначають про велику кількість нерозкритих злочинів, які приховуються в статистичних звітах, про ріст замовних кримінальних справ, коли "убозівці" фабрикують кримінальні справи за гроші. Куди ми падаємо? Невже на брехні Ви йтимете на наступні вибори?

12-01-2009 08:19 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1231741149.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua