першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

5 євро за мішок зі зброєю!

15-01-2009 12:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232014184.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Так, саме стільки треба заплатити українським митникам на західному кордоні, якщо ви хочет щоб ваші торби не перевіряли. Кілька років поспіль, я відвідую родичів у Німеччині. І кожен раз коли автобус з такими як і я, пересічними, під`їзжав до української митниці, водії пропонували здати по 5 євро, або по курсу, щоб безсердечні митник не панахали наші торби і не затримували на 4-5 годин на кордоні. При чому наскільки я зрозумів, митники дуже серьозно ставлять до зібраної суми, перевіряючи її з кількістю пасажирів автобуса. Маючи як мінімум по 150 євро з автобуса, їм мабуть ще доводиться ділитись з начальство, яке не має прямого доступу до годівниці. Цікаво скільки таких автобусів пересікає наш західний кордон щодня? Уявляєте, який це крутий бізнес, навіть у період всесвітньої кризи. Я вже не кажу про вантажопревезення, навіть страшно уявити які суми там крутяться. Тож не дивно чому деякі наші можновладці так хочуть туди засунути своїх братів. Так, що при бажані вивезти в чемоданах іконостас Печерської Лаври, платиш 5 євро і ні за що більше не турбуєшься. До речі під`їзжаючи до нашого західного кордону зверніть увагу, в яких розкішних палацах живуть наші співвітчизники, можете навіть не сумніватись, то оселі наших чесних митників. Дивуюсь, як польські та німецькі митники так швидко перевіряють автобуси, не затримуючи їх на 4-5 годин, і в той же час у їхніх головах не виникає думки про хабарець. Видно менталітет у них інший. Але мені він чомусь подобається більше, ніж менталітет наших держслужбовців. До речі, на якийсь час хабарі перестали брати, це було після Помаранчевої революції. Чи то злякались, чи можливо на мить совість прокинулась, та то було не довго.

15-01-2009 12:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232014184.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua