першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: Кожному -по полковнику, на сім"ю - по генералу?

19-01-2009 09:42 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232350950.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Переконані, що в ГУМВС України в області, скоро двірники будуть носити погони підполковника, кожен , хто вміє писати - офіцер, за більш значні "досягнення" - отримуй звання майора, підполковника, вище... якщо "підмажеш", звичайно...
Ми розуміємо, що силовики потрібні на вибори, аби лупити палицями людей на мітингах, але завіряємо, що не вдасться більше сидіти вам на шиї народу за його рахунок. Пенсія або зарплата робітника в порівнянні з старшим міліціонером, в якого живіт звисає до колін, який тільки й дивиться аби десь "урвати" ласий кусок, взяти хабара покрупніше,є смішною. В радянські часи був один полковник міліції на всю областю, зараз в обласному управлінні міліції скоро двірникам будуть присвоювати звання офіцера, а в кожному кабінеті сидітиме по генералу.
Обіцянка підвищити і так високу зарплату міліціонерам ще на 18% - остання крапля, якою Ви переповнили чашу зневіри у Вас, як політика. Не заслужите повагу силою своїх працівників та кров"ю невинних жертв беззаконня співробітників міліції! Все буде навпаки.

19-01-2009 09:42 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232350950.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua