першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Питання ціни на газ - це лиш димова завіса

20-01-2009 07:26 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232429162.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Тимошенко обіцяє оголосити ціну за 1-2 дні.
Чи це означає, що ціна ще не відома і вони з Путіним підписали договір на 10 років не порахувавши ціну? Абсурдне припущення.
Якщо існує ПРОЗОРА формула обрахунку ціни газу - то фахівець її порахує протягом максимум 5-ти хвилин. А от, якщо формула - це не більше ніж фількіна грамота, тоді рахувати можна дуже довго.
Тимошенко вкинула кістку, яку обсмоктують всі оглядачі, аналітики і масмедіа - це обговорення скільки буде коштувати газ - 199 доларіів, 235, чи 276. Насправді це лише PR технологія, поки всі говорять про конкретну цифру тема "заговорюється" і суспільство починає цікавити лише одне - скільки доларів?
А в цей час іде головна робота, і полягає вона в тому, щоби узгодити що саме і на яких умовах буде передано Москві.
Найвірогідніші втрати України і вигоди Тимошенко:
1.Збільшитьтся присутність Газпрому в газовій сфері України до 25% ринку.
2.Продовження перебування ЧФ у криму мінмум до 20027р.
3.Відмова від вступу України в НАТО
4.Підтримка Тимошенко на наступних виборах в Україні
5.Право Тимошенко на реекспорт газу. Це окрема тема. Адже об'єми газу який закуповують в Росії лишився той самий, але, у зв'язку з фінансовою кризою, підприємства скоротили споживання майже вдвоє. Питання: Куди піде решта газу? І хто на цьому заробить?

Ймовірно є і інші аспекти, Але чомусь практично ніхто в Україні не піднімає цих питань. А час іде і зашморг на шиї україни затягується все тугіше.

20-01-2009 07:26 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232429162.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua