першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вибори пройшли - обіцянки забули...

20-01-2009 18:24 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232468669.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За традицією новий рік треба зустрічати без боргів та із усіма завершеними справами. На жаль, це не завжди виходить. Це стосується трьох вкрай важливих для нашого університету об’єктів.

22 лютого 2008 року Кабінетом Міністрів України була затверджена Постанова № 107 «Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу». Цією постановою уряд зобов’язав Київську міську державну адміністрацію у двомісячний строк розробити і затвердити узгоджені плани підготовки конкретних об’єктів (стадіони, готелі тощо) з помісячними строками виконання.

Програма передбачає будівництво на території КПІ нового гуртожитку на 600 ліжко-місць за адресою вул. Металістів 7-А (за гуртожитком № 12) та капітальний ремонт гуртожитку № 18. На період чемпіонату Європи 2012 року з футболу ці об’єкти будуть використовуватись для розміщення гостей чемпіонату, а потім новий гуртожиток буде передано на баланс НТУУ «КПІ».

З метою збільшення навчальних площ університетом підготовлені документи щодо проектування добудови двох поверхів до корпусу № 8 (ВПІ) по вулиці академіка Янгеля.

Також була підписана угода з Корейським агентством міжнародного співробітництва про будівництво навчального центру інформаційних технологій поруч з корпусом № 6. Фінансування будівництва буде проводитися корейською стороною і після введення в експлуатацію будівля буде передана на баланс НТУУ «КПІ», тобто також залишиться у державній власності.

Ці три проекти об’єднує те, що всі вони заплановані у 2008 році, але виконання робіт затримується з причини довгострокового оформлення дозвільних документів Київською міською державною адміністрацією. Оскільки перераховані вище об’єкти носять суто соціальний характер, то затримка з вирішенням питань проектування та будівництва викликає занепокоєння. Фінансування, яке виділилося на їх реалізацію, в умовах економічної кризи може знецінитися, тому дуже важливо вирішувати цю проблему саме зараз.

Вся документація, яка необхідна для отримання університетом листів-дозвілів на початок проектування, протягом останніх 9 місяців знаходиться у патронажній службі КМДА і в Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища. На жаль, досі вона не оформлена.

Єдине, що потрібно для початку проектування - підпис Голови Київської міської державної адміністрації Черновецького Леоніда Михайловича. Дивно, але після останніх виборів мера м. Києва 25 травня 2008 року ним не було підписано жодного документу, який би стосувався соціального розвитку НТУУ «КПІ». Причини, через які Леонід Михайлович не хоче підписувати дозвіл на проектування об’єктів, не аргументуються і справа кожен раз відкладається у довгий ящик.

Нажаль, «заручниками» такої поведінки київського керманича є лише студенти «Київської політехніки», які повинні мати право на життя в гідних умовах, навчатися в придатних для цього корпусах, мати змогу поспілкуватися з колегами з іноземних держав та зануритися в футбольну атмосферу під час проведення ЄВРО-2012. Зараз це право у студентів хочуть відібрати. У КПІ навчається 35 тисяч студентів, які в змозі захистити свої інтереси та підтримати рідну Альма-матер. Згуртувавшись 35-ти тисячна студентська родина захистить себе та не допустить такого до себе відношення з боку голови КМДА.

20-01-2009 18:24 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232468669.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua