першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одесити провели чергову акцію біля стін Генеральної прокуратури

23-01-2009 10:38 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232699936.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Пікет відбувся не дивлячись на складні погодні умови.

У Генеральній прокуратурі прийняли представників організації «Вільна Одеса» Володимира Ущаповського і Аллу Демьянову. «Як стало відомо, до Генеральної прокуратури України нещодавно надійшла скарга за підписом Олексія Козаченко. За його думкою, розслідування кримінальної справи слідчими Миколаївської прокуратури ведеться упереджено. Лідер НСНУ в Одесі також поводився з проханням витребувати справу з Миколаївської обласної прокуратури.

У відповідь на це звернення, Генеральна прокуратура повідомила Олексію Козаченко, що підстав для витребування справи з Миколаєва немає. На сьогоднішній день справу продовжують розслідувати. Мати Олексія Жеребко визнана потерпілою. Це дуже великий позитивний і обнадійливий крок», - сказала кореспондентові Інтернет -газети «Погляд з Одеси» один із співзасновників громадської організації «Вільна Одеса» Алла Демьянова. За її словами, у Генеральній прокуратурі активістів організації «запевнили, що дуже заплутану і складну кримінальну справу доведуть до логічного завершення. Хід розслідування знаходиться на постійному контролі».

Біля стін Генеральної прокуратури сьогодні відбулася і презентація прейскуранта цін на послуги працівників прокуратури. Богиня Правосуддя Феміда, втомлена выд т, що її використовують не чисті на руку «правоохоронці», особисто прийшла під стіни Генпрокуратури, щоб оповістити прейскурант на її послуги в Україні. Акція одеситів знайшла підтримку не лише у мешканців Києва. Цікавість до неї проявили і відомі в Україні засоби масової інформації.

фоторепортаж: http://photo.od-news.com/thumbnails.php?album=39

23-01-2009 10:38 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232699936.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua