першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодь - наше майбутнє

24-01-2009 14:29 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232800177.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Міжнародна молодіжна організація AIESEC ініціювала проведення проекту "Світ без кордонів 09" впродовж грудня-березня.
У рамках проекту до Києва завітають тренери з 8 країн світу, які працюватимуть з учнями 8-11 класів. На тренінгах будуть розглянуті теми підприємництва, соціальної відповідальності, культури різних країн, адже про різні культури можна чути, читати, але безпосереднє спілкування з людьми, які їх представляють, не можна порівняти ні з чим. Це будуть не нудні лекції, а захоплюючі презентації, які не залишать учасників байдужими. А також усі тренінги будуть англійською, що є чудовою можливістю для школярів підвищити свій рівень володіння мовою через безпосередню практику і абсолютно безкоштовно.
Учасники проекту усвідомлять себе представниками України на міжнародному рівні, ознайомляться із соціально-економічною політикою інших країн, розширять свій кругозір, розвинуть лідерські, організаційні, комунікаційні навички, взнають, що таке підприємництво і як стати підприємцем, ознайомляться з функціонуванням ринку та поняттям маркетингу і соціальної відповідальності.
Третій і останній етап проходитиме у формі дитячого літнього табору. Відпочинок поєднається з користю: свіже повітря, чудові умови і тренінги, лекції, ігри англійською від тренерів з інших країн світу. Обов`язково будуть динамічні та оригінальні ігри і фейєричні заходи, щоб урізноманітнити відочинок та допомоти всім учасникам знайти спільну мову. А також живе спілкування з іноземцями, що не тільки допоможе відшліфувати англійську, а й глибше пізнати іншу культуру та стиль життя. Це будуть незабутні враження та нові відкриття для кожного учасника, можливість пізнання у собі нових рис та розвиток власного потенціалу.

24-01-2009 14:29 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232800177.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua