першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Скидаємось по 2 гривні на Rolls Royce

26-01-2009 08:44 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232952295.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

4 листопада більшість киян відчула підняття цін на проїзд у громадському транспорті. Чергове підвищення вдарило як по «карману» громадян, так і морально. Але від того часу вже пройшло майже три місяці, і значна більшість вже звикла до нової цінової політики і сприймає її як належне. Після того як було офіційно видане рішення Київської міської ради від 30 вересня 2008 р. № 376/376 «Про ситуацію у транспортній галузі міста Києва», у громадському транспорті були (і є досі)розміщені інформаційні матеріали, в яких йде мова про те, що частина коштів з нових тарифів піде на модернізацію громадського транспорту, збільшення рухомого складу та на покращення умов проїзду. Логічно, якщо користувач сплачує більшу суму (ніж він платив раніше), за ті ж самі послуги, відповідно має покращуватись надання цих послуг та їхній сервіс. Але в нашому суспільстві відбувається все навпаки.
Гроші за проїзд по новим тарифам ми (кияни) сплачуємо, але обіцяних змін немає. Обіцяне збільшення рухомого складу в реальності – скорочення рейсів на маршруті. Наприклад автобус № 56, який раніше ходив з інтервалом в 15-20 хвилин, зараз ходить з інтервалом 40 хвилин. Деякі рейси взагалі зняли з маршруту, наприклад автобус №78. Таких випадків багато, за даними «Київпастранс» - велике скорочення маршрутів варто чекати найближчим часом. В більшості громадського транспорту відсутні кондуктори, хоча нещодавно вони ще були. Наслідки підвищення цін на проїзд – зворотні. За офіційними даними прибутки з продажу квитків зросли на 250%, тобто результат продажу є, але зміни в умовах перевезення не покращились, а то навіть погіршились. Що це, економічні прорахунки, відсутність бажаючих працювати в громадському транспорті чи якісь інші причини? Це чергова брехня, підстава, за допомогою якої влада в черговий раз висмоктує гроші у громадян.
Влада, як завжди, правильно, «економічно обґрунтовано» пояснила гарну мету, для якої потрібно, щоб громадяни «скинулись», але не відомо, на що. Обіцяні покращення, про які говорили з «Київпастранс» будуть не скоро, але тим часом за наш рахунок хтось придбає собі новий "Rolls Royce" за мільйон баксів, збудують новий будинок або дачу, помпезно відсвяткують чергову гулянку. Тим часом, як пересічним громадянам просто не реально дістатись на роботу.
Останнім часом цинізм української влади, нахабство, відверта зверхність, здирництво, прикрите офіційними стягненнями з громадян, просто виходить за межі нормальних, цивілізованих стосунків між системою влади і громадянами. Влада відверто визискує з громадян у своїх власних цілях для того, щоб ще більше отримати особистої вигоди.
Обіцяних результатів мабуть прийдеться ще довго чекати. Так само, як і часів, коли стосунки між владою та громадянами носитимуть цивілізований, партнерський та взаємовигідний характер.
Саліженко Олександр

26-01-2009 08:44 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1232952295.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua