першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Медведьку: за вбивство невинної громадянки нагороди?

06-02-2009 08:46 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1233902765.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

52-річну Наталію Довбиш в ІТТ та СІЗО катували по серйозному: спочатку на 10 діб помістили в камеру, яку підготували до ремонту і яка кишіла тисячами клопів - кровососів. Потім кинули в камеру, де 14 з 15 ув"язнених цілодобово палили цигарки. В жінки часто паморочилась голова, вона втрачала свідомість, але за 5 місяців утримування лише 25 днів жінку утримували в тюремній лікарні. Жінка хахворіла на рак. 2 стадія. В довідці обласного онкодиспансеру вказано, що хвороба толерантна до медикаментозного лікування, перспективи на одужання сумнівні. Саме з вини працівниками прокуратури області та ГУМВС України в Полтавській області, вважаємо, фактично скоєно вбивство абсолютно невинуватої громадянки України, оскільки 24.11.2008 року кримінальну справу по обвинуваченню гр.Довбиш Н.М. в скоєнні особливо тяжкого злочину закрито за НЕДОВЕДЕНІСТЮ. 53 місяці 26 днів вона незаконно знаходилась під судом та слідством. Характерно, що спочатку абсолютно всі причетні працівники силових структур спочатку отримали підвищення по службі, і лише зараз - догани. Скажемо на самкінець - що це була свідома розправа з відомою правозахисницею, членом міськради профспілки "Солідарність", якій в цьому рпоці минає 20 років від дня створення. Профспілка створена на базі страйкового комітету Полтавського Південної залізниці в 1989 році.

06-02-2009 08:46 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1233902765.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua