першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кіровоградські в’язні «вилучили» з місцевого бюджету 35 000 гри

06-02-2009 15:49 Кіровоградщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1233928148.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За даними Державного Департаменту України з питань виконання покарань протягом 11 місяців 2008 року на територію України звільнено - 38,8 тис. осіб, серед яких 8% не мають робітничої спеціальності, 3% незабезпечені житлом, 3% непрацездатні та 6% хворі на туберкульоз та ВІЛ\СНІД. Кожному з них необхідно пройти складний процес адаптації до нових умов життя у суспільстві. Завдяки законодавчим аспектам участь у цьому процесі приймає не лише звільнена особа а й державні та громадські організації. Саме на вирішення питань соціальної адаптації громадян, звільнених з місць позбавлення волі та соціальної підтримки осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі направлена відповідна міська програма затверджена рішенням Кіровоградської міської ради. Програма передбачає вирішення десяти завдань, які забезпечать соціальну підтримку та ресоціалізацію громадян, які повернулись з місць позбавлення волі. Для досягнення мети місцевий бюджет «полегшав» на 35 000 гривень. До виконання програми залучено 11 виконавців, серед яких державні органи, інституції, управління та спостережна комісія при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради. Оскільки в програмі непередбачена участь громадських організацій, тому що жодна з них не прописана в тексті документу, цікаво визначити, наскільки ефективно державні інституції витрачають бюджетні кошти та виконують законодавчі норми щодо соціальної адаптації звільнених при виконанні міської програми.
Проведення громадського моніторингу, за підтримки фонду «Відродження» ініціювала громадська організація «Територія успіху» , яка долучила до проведення аналізу реалізації програми фахівців громадянського суспільства. За результатами моніторингу будуть визначені фактори, які перешкоджають соціальній адаптації звільнених, розроблені обґрунтовані пропозиції, щодо їх усунення.

06-02-2009 15:49 Кіровоградщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1233928148.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua