першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чемпіонат з комп`ютерного футболу для дітей-сиріт

11-02-2009 23:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1234389506.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

21 лютого професіональна футбольна ліга України разом з міжнародною організацією AIESEC за підтримки Федерації комп’ютерного футболу проводить чемпіонат з комп’ютерного футболу серед дітей-сиріт дитячих домів закритого типу Києва та Київської області.
Проводитиметься з метою популяризації футболу як одного з видів активного відпочинку молоді, підвищення комп’ютерної грамотності дітей шляхом залучення їх до культурно-масових розважальних заходів з яскраво акцентованим змістом, встановлення та розширення соціальних контактів дітей-сиріт, активізації позашкільної діяльності та розвиток творчої активності дітей, Пропаганда здорового способу життя та загальнолюдських цінностей на основі принципів Чесної гри.
Участь приймуть 50 дітей-сиріт дитячих будинків України віком 11-15 років.

11-02-2009 23:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1234389506.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua