першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Перші плоди секретної Луценківсько-Турчинівської наради

16-02-2009 13:27 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1234783624.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В Полтавській області перестали виконувати рішення судів, які стосуюються правопорушень з боку працівників міліції. Ленінський РВ Полтавського міського управління міліції відмовився сплатити за рішенням суду 8055 грн відшкодування моральної шкоди, завданої проведенням незаконного обшуку в домоволодінні громадянина України. "Закон нам не писаний, ми керуємось виключно вказівками вашого, помаранчевого Міністра", заявив один з керівників обласної міліції. Відділ з примусового виконання рішень судів Головного управління юстиції в Полтавській області нічого вдіяти не може - міліціонери озброєні і тому не вдається арештувати майно закононеслухняних правоохоронців та накласти арешт на банківські рахунки. "Рішення судів виконувати не будемо, бо судді хабарники.Ми їх скоро половину пересаджаємо", - заявив інший високопосадовець обласної міліції. Не виключено, що саме нарада під керівництвом Турчинова та Луценка сприяла черговому "безпредєлу" силовиків області. Єдиний вихід - внести зміни до Конституції України, які б дозволили допускати в силові структури на керівні посади спеціалістів з-за кордону на контрактній основі. Іншого виходу нема.

16-02-2009 13:27 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1234783624.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua