першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Біло-сердечний патріотизм

17-02-2009 14:51 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1234875087.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Часом окремі призабуті події і факти проливають світло на перебіг сучасних подій. Згадаймо поїздку Мамуськи у білокам’яну у вересні 2005 року.

Це ж треба мати мужність – поїхати з приватною поїздкою в сусідню державу, де на неї відкрита кримінальна справа. А Москва сльозам не вірить (Мамуська далеко не плаксива). Були якісь значно суттєвіші аргументи, бо кримінальна справа була терміново закрита.
Такий темп вирішення непростих питань мав мати продовження. Бо в цьому світі нічого дарма не дається.
І ось маємо продовження:
 найвищі в Європі ціни для України на російський газ;
 найнижча ціна на транзит російського газу територією України;
 зобов’язання закуповувати 50 млрд. кубометрів газу на рік незалежно від потреб;
 секретні додатки до газової угоди можуть мати ще сюрпризи.
Причому все це робилося з дядєю Вовою у „чотири ока”, без свідків. Може це і правильно, коли дві приватні особи вирішують делікатні справи, але коли ідеться про стратегічні інтереси однієї з найбільших держав Європи, то щось тут не так.
Про що думає Татусько, як Гарант Конституції і Незалежності? То ми його обирали, щоб спостерігати, як він пускає слюні, коли нас затягують у російське ярмо?
Про кредит у п’ять мільярдів доларів від дяді Вови мовиться не голосно. Американці теж готові дати кредит, якщо Україна звернеться. Але не звертається. Бо треба платити за закриття кримінальної справи. Не своїми грішми і статками, а нашими з вами, Незалежністю України.
Напевно, так нам і треба. Бо поласились на дешеві обіцянки, очікували подачок, забули про людську гідність. Їжте очі, аж повилазьте. Бачили, що купували.

Бойко

17-02-2009 14:51 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1234875087.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua