першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дудаєв чи Нариманов?

20-02-2009 08:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1235111264.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Старожили-полтавці пам"ятають скромного та ввічливого Дудаєва. який мешкав на окраїні Полтави в невеличкому будинку по вулиці Нариманівській кілька років. Пам"ять про нього ніколи не вмре. Саме тому, вважаємо, слід давно вирішити питання про зміну назви вулиці Нариманівської, названої ім"ям російського заколотника, який в Полтаві не був жодного разу, на вулицю імені Джохара Дудаєва. До речі, по вул.Нікітченка Дудаєв мешка всього кілька місяців, коли отримав квартиру в багатоповерхівці. Згодом він виїхав звідти на нове місце служби. Чи назвуть вулицю в Ленінському районі міста Полтави іменем героя Дудаєва важко сказати, бо доцього часу назва району - Ленінськи- звучить досить зухвало по відношенню до громадян України.

20-02-2009 08:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1235111264.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua