першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Роль та місце піратства в сучасних міжнародних відносинах

23-02-2009 16:34 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1235399663.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Актуальність даної проблематики обумовлена не лише останніми подіями в Аденській затоці навколо екіпажу кораблю «Фаїна» та військового вантажу на ньому. Не зважаючи на всі досягнення науково-технічної думки, зокрема в інформаційно-комунікаційній та військовій сфері, пірати щорічно завдають багатомільярдних збитків людству. Саме тому пошук шляхів вирішення даної проблеми стане головною метою заходу.

Маріуполь невипадково обрано місцем проведення семінару. І не лише тому, що у місті відбувалися зйомки культового фільму "Пірати ХХ століття".

Адже Маріуполь, окрім статусу промислового серця країни, може похватилитися і Маріупольським торговим портом - одним з провідних в Азово-Чорномосрському регіоні. Саме у Маріуполі базуються "Торгівельний флот Донбасу" - найбільша судноплавна компанія країни та "Ілліч-Рибалка" - найбільший риболовецький флот під українським прапором. Велика кількість городян є моряками за професією та працює по усьому світу за контрактами безлічи крюїнгових агенств. Молоді кадри готує розташований у Маріуполі Азовський морський інститут.
Отже, тема є критично важливою для міста та країни.

Основними питаннями до обговорення стануть причини зародження та особливості феномену піратства в історичному вимірі, основні осередки піратства в сучасному світі, стан міжнародно-правової бази в сфері боротьби з піратством, внутрішні та зовнішні чинники, що спливають на актуалізацію даної проблеми на сучасному етапі розвитку людства. В процесі обговорення пріоритетне місце займуть питання, пов’язані з виробленням практичних рекомендацій керівництву України щодо подальших кроків в питанні недопущення захоплення українських кораблів та їх екіпажів піратами.

у обговоренні візьмуть участь знані у регіоні експерти-міжнародники Н.В. Гаврилова та М.В. Булик, фахівці різних департаментів Ліги "ДИПКОРПУС."

За результатами семінару учасники отримають відповідні сертифікати.

Заявки на участь приймаються до 26 лютого 2009 р. на e-mail dipcorpus-mdgu@ukr.net з поміткою «СЕМІНАР». Про бажання представити свою доповідь, будь ласка, попередьте заздалегідь.

Також запрошуємо усіх бажаючих надавати тези тематичних доповідей що будуть розміщені на сайті Ліги "ДИПКОРПУС". Формат тез: 1-2 аркуші А-4, шрифт Times New Roman, абзац 1,5. Надсилати до 26 лютого 2009 р. на e-mail dipcorpus-mdgu@ukr.net з поміткою «ТЕЗИ».

Адреса місця проведення заходу: 27/02/2009 16:00 м. Маріуполь, пр. Будівельників, буд. 129, ауд. 205

Контактна особа: Янченко Антон Олексійович, віце-секретар Маріупольської штаб-квартири Лиги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС"

Детальніша інформація за тел.: +38 096 128-93-09

23-02-2009 16:34 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1235399663.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua