першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ГОЛОВА ЇРАЙРАДИ П. ГРИЦИК ВИММАГАВ 100 ТИСЯЧ ВІД ІНВЕСТОР

24-02-2009 14:19 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1235477959.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ми, засновники ТОВ "Тур`я", Перечинського району, с.Тур`я Пасіка, звертаємося до Вас з відкритим листом, оскільки по іншому Ви спілкуватися не маєте бажання.

У вересні 2007 року ми звернулись до Вас і до голови Перечинської РДА з пропозицією про розробку Долинського родовища андезитів, де плануємо вкласти інвестиції до шести мільйонів доларів США, разом із чеською фірмою `ЗК `Інтер-Маркет с.р.о.`, в особі директора В.Жирякова. Від Вас потребувалося дати на сесії райради погодження на отримання ліцензії для розробки родовища.

Долинське родовище було розвідане в 1992 році за кошти колгоспу ім.Шевченка в розмірі п`яти мільйонів рублів, а в подальшому, після розпаду колгоспів, було створено ТОВ `Тур`я`, де директором був Король В.В., яке є на сьогоднішній день юридичним правонаступником колгоспу ім.Шевченка. В зв`язку з тим, що у ТОВ `Тур`я` не було коштів і вчасно не приступили до роботи по розробці родовища, комітетом Мінприроди була анульована ліцензія на розробку.

Хіба так погано, пане Грицик, що в Перечинський район прийшли інвестори для конкретної праці і для вкладання коштів? При першій зустрічі Ви, пане Грицик, дали повну згоду на співпрацю, однак за умови, що нові засновники повернуть 15 тисяч гривень, які ще давніше заборгувало району ТОВ «Тур’я» в особі директора Короля В.В. Ми наступного ж дня повернули борг. Втім саме з того моменту почалися неприємності. При наступній зустрічі Ви «повідомили» що Долинське родовище оцінено вами в 1 млн. доларів, тож для успішного завершення справи ми маємо «виділити» вам 10% статутного фонду (іншими словами чиновник забажав 10% від усіх майбутніх прибутків фірми!). На таку аферу ми ніколи не погодимося! Дякуючи голові Перечинської РДА М. Данчі ми вже давно зібрали всі потрібні документи на розробку родовища, але майже рік чекаємо від Вас сущу формальність: погодження рішення сесії Перечинської райради.

Нами закуплено обладнання на сотні тисяч доларів, яке простоює в с.Тур`я Пасіка. Дуже жаль, пане Грицик, що Ви, будучи посадовою особою району, замість допомоги в розвитку району на протязі року робите ТОВ `Тур`я` проблеми. Крім того, Ви ще й підговорили жителя с.Тур`я Пасіка Короля В.І., щоб він ходив по хатах і підбурював жителів села, аби вони заперечували проти розробки родовища. Нам не зрозуміло, чому Ваш заступник М.Грубий збирав людей в селі на громадські слухання, де народ Вас не підтримав. Заступник Петра Грицика М.Грубий також провадить кампанію, аби преконати сільчан, що андезитовий кар’єр і ті, хто будуть його розробляти — це втілення зла. Ба навіть депутатів сільради М.Грубий закликав відмінити рішення про погодження отримати ліцензію ТОВ «Тур’я». Ті, природно, не погодилися, адже на відміну від Вас і ваших прихвоснів переживають за долю людей і розуміють, що село потребує уваги, адже воно ледь животіє! Однак, ми знаємо, що людські проблеми Вас не цікавлять. Вас цікавлять тільки свої `шкурницькі` інтереси. Адже Ви їздите на `мерсах`, маєте великі статки: лісоторгові склади, які виникли при `загадкових` обставинах, пекарня, з якої Ви без накладних розвозите хліб по Перечинському району, а це означає, що Ви не сплачуєте податки до бюджету.

Щодо самих засідань Перечинської райради, то вже чотири сесії підряд офіційні звернення ТОВ «Тур’я» ігноруються. І навіть коли свідомі депутати самі робили подання, аби поставити питання на порядок денний, їхню ініціативу незаконно ігнорували. Це все неспроста, адже Ви боїтеся, що Ваші темні справи не цікавлять депутатів, які піклуються про потреби району і проголосують не так, як Вам би цього хотілося.

Якщо, пане Грицик, Ви вважаєте, що держава - це Ви, то глибоко помиляєтесь, бо держава - то ми: підприємці, робітники, середній бізнес, який Ви ламаєте через коліно і не даєте можливості працювати, а держава через таких, як Ви, не поповнює бюджет і люди страждають від безробіття. Хоча, закликати Вас до совісті, порядності немає сенсу, бо ні одного, ні другого у Вас немає і, мабуть, ніколи вже не буде. В Бога не вірите, а чорта не боїтеся. Та хочемо, пане Грицик, Вам сказати основне, що ми всі ходимо під одним Всевишнім Богом і кожна людина за діла свої предстане перед судом, якщо не земним, то Всевишнім точно. Пам`ятайте це.

Хочемо Вас, пане Грицик, порадувати. Ви майже добились свого! На сьогоднішній день юридична чеська фірма `ЗК `Інтер-Маркет с.р.о.` вийшла із засновників ТОВ `Тур`я` з причини того, що Ви не дали їй можливості працювати на українському ринку. Таким чином, Перечинський район недоотримає мільйонних інвестицій, а самі інвестори вже готують скаргу до Президента України.

Наш відкритий лист — вимушена дія, адже Ви руками Вашого заступника роздули скандал у пресі, де звинувачуєте нас у Бог-зна в чому. Втім перед людьми ми чисті й пояснюємо ще раз: не милостиню у вас просимо, а хочемо дати громаді 120 робочих місць, збудувати дитячий садок, відремонтувати дороги, перекрити храм. І шкоди людям від робіт на родовищі не буде ніякої, адже воно на безпечній відстані від Т.Пасіки (5 км.) і офіційно значиться як таке, що знаходиться за межами населеного пункту!Складена угода між ТОВ `Тур`я` і сільським головою п. Мицька І.М. про спонсорську допомогу селу, а саме: ми зобов’язуємося побудувати дитячий садочок, відремонтувати дороги, автобусні зупинки, відновити освітлення вулиць села Тур`я Пасіка, перекрити дах церкви, придбати для села комп’ютер та периферію до нього, утримувати футбольні команди Тур’ї Пасіки та Ракова тощо.

Сподіваємося, що це звернення, крик про допомогу громадськості матиме належний ефект. Знайте, пане Грицик — ми не боїмося судового позову за цей лист-звернення, більше того: може лише в судовій залі почнуть відкриватися всі ваші безчинства, а громадськість нарешті зрозуміє, що наші ініціативи йшли лише на користь селу. На наші пропозиції щодо висвітлення цієї обурливої ситуації вже відгукнулися телевізійники з «5 каналу» та «Інтера», які на місці відслідкують всі ваші безчинства і доведуть, що правда таки за нами!

Також просимо вважати відкритий лист засновників ФОА «Тур’я» як звернення до голови Закарпатської ОДА, прокурора області та служби безпеки Укарїни в Закарпатті, щоб і вони дали гідну оцінку діям голови Перечинської райради П.В. Грицику.

24-02-2009 14:19 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1235477959.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua