першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Петьовка зв'язав вимоги про відставку Ющенка і Саакашвілі

25-02-2009 15:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1235569109.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Народного депутата, члена Президії "Єдиного центру" Василя ПЕТЬОВКУ насторожує синхронність вимог про відставку президентів України та Грузії. Про це УНІАН повідомили у прес-службі ЄЦ.

Політик зазначив, що дивним чином збіглися в часі дві дуже подібні події: «23 лютого з вимогою відставки до Президента Грузії Михайла СААКАШВІЛІ звернулися представники опозиції. А вже наступного дня – заява Леоніда КРАВЧУКА (з пропозицією до В.ЮЩЕНКА добровільну піти у відставку – УНІАН). Синхронність цих подій насторожує. Наче комусь вигідно розхитувати й без того складну ситуацію в наших країнах. Хто у цьому зацікавлений – міркуйте самі».

Як наголошує В.ПЕТЬОВКА, давати поради українському народу і політикам може лише та людина, яка має досвід успішної діяльності. «Період президентства Л.КРАВЧУКА асоціюється лише з інтелігенцією, яку викинули торгувати на ринки, а також з рекордною інфляцією. І хочу наголосити, що на той час Президент мав всю повноту влади в країні», - підкреслив представник "Єдиного центру".

На думку народного депутата, дуже шкода, що прагнення хоча б якось залишатися у вирі політичної боротьби, постійно кидає першого Президента України у крайнощі. «То виконує роль весільного генерала у блоці «Не так», то робить «сенсаційні» заяви. Шкода, що такий досвідчений політик дозволяє собою маніпулювати», - вважає представник "Єдиного центру".
Звідки ж ростуть ноги, чи не з Москви?

25-02-2009 15:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1235569109.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua