першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тимошенко хоче утриматися при владі, переписавши Конституцію

02-03-2009 13:48 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1235994519.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко намагається утриматися при владі шляхом переписування Конституції, - вважає політолог, голова дискусійного клубу „Відкрите коло” Микола Єременко.
На думку експерта, бажання Тимошенко перенести чергові вибори до місцевих рад на рік вперед, про що йдеться в проекті змін до Основного закону, не має нічого спільного з турботою про стабільність у державі, і пояснюється лише тим, що вибори є вкрай невигідними для прем’єра та її політичної сили.
„Не треба бути провидцем, аби передбачити, що після місцевих виборів-2010 фракції БЮТу в місцевих радах серйозно схуднуть. В результаті біло-блакитні вийдуть на старт парламентських виборів-2011 зі значно меншим адміністративним, матеріальним, а головне, - моральними ресурсом. Тимошенко ж готова будь-які вибори назвати шкідливими для України, якщо вони є шкідливими для неї особисто”, - констатував М. Єременко.
За словами політолога, ідея відтермінування місцевих виборів-2010 року спрямована, в першу чергу, проти нових альтернативних політичних гравців.
„Блок Юлії Тимошенко, Блок Литвина та інші нинішні „власники парламенту” намагатимуться будь-що не допустити чіткого окреслення справжнього балансу виборчих симпатій у суспільстві перед черговими парламентськими та президентськими виборами. З тим, аби і надалі мати можливість називати своїх найнебезпечніших конкурентів маргіналами”, - підсумував М. Єременко.
Нагадаємо, Верховна Рада України 19 березня планує розглянути законопроект щодо внесення змін до Конституції в частині продовження терміну повноважень мерів міст, сільських і селищних голів, обраних на місцевих виборах у 2006 році.

02-03-2009 13:48 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1235994519.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua