першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: Полтавських правохоронців покарано гривнею

02-03-2009 16:09 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1236002990.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Свавілля полтавських "убозівців" змушує громадян все частіше звертатися до суду. Відсоток злочинців в правоохоронних органах втричі вищий ніж в суспільстві, оскільки ці люди озброєні та юридично граматні і мають всі засоби, щоб "замітати" сліди скоєних ними "злочинів". Розбій, грабіж, гвалтування. хуліганство - основні злочини, які часто скоюють окремі правоохоронці, дуже часто користуючись табельною зброєю.
Рішенням судової колегії у цивільних справах апеляційного суду Полтавської області від 2 лютого 2009 року задоволено апеляційну скаргу голови Полтавської профспілки „Солідарність”, керівника громадського центру „Солідарність проти корупції” Валентина Волошина про скасування рішення Октябрського районного суду обласного центру та стягнено на користь позивача з Полтавського УБОЗу ГУМВС України в Полтавській області, заступника начальника цієї установи Бендрика Г.І. та ГУ МВС України в Полтавській області 10 000 гривень відшкодування за заподіяну моральну шкоду розголошенням матеріалів досудового слідства.
Через одну з найтиражованіших обласних газет „убозівці” розголосили матеріали досудового слідства в тому числі неправдиві відомості, які принижують честь та гідність правозахисників. Згодом за рішенням Октябрського районного суду міста Полтави газета відшкодувала моральну шкоду та вибачилась на першій сторінці газети. Правоохоронці ж відмовлялись це зробити добровільно і тому керівник громадської організації змушений звернутись з позовом до суду.
Крім того, в грудні-місяці минулого року Харківський адміністративний апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу Полтавської обласної міліції і залишив в силі рішення Ленінського районного суду міста Полтави про відшкодування моральної шкоди в сумі 8 000 гривень Ленінським районним відділом міліції на користь В.О.Волошина. Шкода заподіяна проведенням незаконного обшуку співробітниками міліції, а саме: без постанови суду, без понятих, не уповноваженими на те особами та без достатніх підстав..

02-03-2009 16:09 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1236002990.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua