першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: Полтавські "убозівці" спустошують бюджет державидж

03-03-2009 07:44 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1236059059.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

02 лютого 2009 року стягнено на користь відомого правозахисника, керівника громадського центру "Солідарність проти корупції" Валентина Волошина 10 тис.грн з заступника начальника Полтавського УБОЗу Бендрика Г.І. та ГУМВС України в області. Рішення судової колегії у цивільних справах апеляційного суду Полтавської області цього ж дня набрало сили.
Про те, що багато правоохоронців порушують закони з метою особистого збагачення, про те, що УБОЗ - одна з найкорумпованіших структур МВС України в Полтавській області - відомо навіть молодшим школярам. Порушення конституційних прав громадян: проведення незаконних обшуків, затримань, розголошення матеріалів досудового слідства через ЗМІ, катування затриманих громадян та їх родичів, крадіжки мобільних телефонів затриманих, викрадення коштовностей та грошей під час обшуків - неповний перелік порушень полтавських міліціонерів, які останнім часом набули масового характеру. Саме тому багато громадян все частіше стали звертатися за захистом своїх прав до судів. Вже задоволено кілька позовів. В судах на даний час знаходяться ще кілька позовів до ГУ МВС України в Полтавській області на загальну суму понад 10 млн.грн. Справедливі рішення судових органів і стали причиною звинувачень судів в хабарництві з боку правоохоронців. Жаль, що стягнуті кошти відшкодовуються за рахунок бюджету, тобто коштами платників податків. Міліціонери, як правило, отримують підвищення по службі. Невже посади та звання купують за викрадене в громадян?

03-03-2009 07:44 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1236059059.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua