першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Про сміливість, розум та порядність генералів МВС України..

13-03-2009 12:31 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1236936663.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як завжди в п"ятницю о 9.40 до громадської приймальні обласної міліції направився член Громадської ради при ГУМВС України в області В.Волошин, керівник громадського центру "Солідарність проти корупціЇ. 9 міліціонерів стало на його шляху. Валентин Олексійович сумлінно виконував рішення громадської ради, приймаючи участь в прийомах громадян вищим керівництвом обласної міліції. Кожних 3 місяці звітувався за пророблену роботу, за що отримував подяки, в тому числі і від помічника Міністра з прав людини Стучилової А.Л. У випадках, коли міліція відмовлялась допомагати полтавцям, "кришуючи" міліціонерів-правопорушників, допомагав особисто потерпілим захистити свої права від безчинств міліції. За зверненням, підготовленими Полтавською "Солідарністю", суди прийняли десятки судових рішень на користь людей, в Європейському Суді з Прав Людини навіть відкрито кілька проваджень, кілька міліціонерів притягнуто до кримінальної відповідальності за скоєння злочинів, в тому числі і тяжких. Про порушення прав громадян міліціонерами, кількість яких постійно зростає, Волошин інформував Генеральну прокуратуру України,Комітети Верховної Ради України, обласну прокуратуру. Лише в цьому році на підставі Закону України "Про порядок відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду" з цивільними позовами про стягнення з обласної міліції звернулося 5 громадян на загальну суму понад 10 млн.грн. "Ми Вас не пустимо до приймальні, бо замінили на іншого члена Громадської ради. Йдіть додому!",- заявив начальник відділу документального забезпечення ГУМВС України в області Ю.М.Шендеровський. Тож "Не пущать", - можна вважати черговою генеральською командою, оскільки сам він особисто вів сьогодні прийом громадян. От лише тільки питання напрошується до пана Міністра Луценка Ю.В.: "Чи можуть міліцейські керівники, що бояться контролю громадськості, бути, власне, "генералами?"
В роботі ж міліціонера потрібна сміливість. І не тільки. А ще - трохи розуму та порядності.

13-03-2009 12:31 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1236936663.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua