першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: вчіть підлеглих і самі вчіться говорити правду

13-03-2009 16:34 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1236951253.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На нараді в Полтаві оцінку "чотири" дав Міністр відомству Плужніка (Полтавський УБОЗ). За що? Тільки в цьому році з УБОЗу вже стягнуто більше 10 000 грн за порушення прав людини та застосування незаконних методів досудового слідства.Суди розглядають позови громадян саме до до УБОЗу більш ніж на 10 млн.грн. Вже давно цю установу більшість полтавців вважають комерційною структурою, співробітники якої не гребують катуваннями громадян та застосуванням інших недозволених методів досудового слідства, крадіжками майна затриманих тощо. Тож відповідь напрошується сама: "заслужив" товаріщ Плужнік похвалу Міністра не якісною роботою по збереженню бюджетних коштів, а чимось іншим. То й неправда про достойну роботу фірми Плужніка (Полтавський УБОЗ) розповсюдилась на всю Україну. Чи може пана Міністра справді дурять полтавські міліцейські керівники, а він, наївний їм вірить?

13-03-2009 16:34 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1236951253.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua