першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кримська Організація УНП закликає кримчан «купувати українське»

18-03-2009 13:53 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1237373625.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

14 березня 2009 р. в Сімферополі відбулася агітаційна акція Кримської Організації Української Народної Партії «Купуй українське!». Акція відбулась у той день на протидію мітингу Вітренко, яка закликала кримчан відроджувати союз з Росією та долати таким чином економічну кризу.
«Читайте про ефективний вихід з кризи: купуйте вітчизняні товари, підтримайте українського виробника!», — закликали активісти Кримської Організації УНП, роздаючи мешканцям та гостям столиці автономії агітаційну літературу.
Люди підходили до інформаційних наметів та приймали участь в розмові. Агітатори УНП розповідали їм про позитивні приклади інших країн, які виходили з кризи за допомогою підтримки вітчизняної економіки, та роз’яснювали, як визначити походження продукції за штрих-кодом на упаковці товарів, наголошуючи, що перші три цифри 482 — код України. Кримчани охоче брали спецвипуск газети «Народне слово», де лідер УНП та депутат ВР України Юрій Костенко пояснює шляхи виходу з кризи за допомогою впровадження національного типу економіки. Разом з нею брали газету «Кримське слово», яка є в продажу та передплаті автономії, а також рекламні листівки, наклейки та календарики з закликом купувати українські товари.
Реакція кримчан була різною, але більшість акцію підтримали. Знайшлися й помічники, які допомогли з роздачею матеріалу. Навіть ті, хто йшов з мітингу Вітренко та підійшов на заклики агітаторів, погодилися, що підтримка місцевих виробників, які є роботодавцями для мешканців Криму, допоможе стабілізувати ситуацію на ринку праці та ціни на основні продукти споживання.

Прес-служба Кримської Організації УНП

18-03-2009 13:53 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1237373625.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua