першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прес-служба обласної міліції недопрацьовує

22-03-2009 10:00 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1237705219.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прес-служба обласної міліції недопрацьовує

Таку думку 19 березня на засіданні Громадської ради з питань забезпечення прав людини при ГУМВС у Полтавській області висловив головний міліціонер області Михайло Цимбалюк після заслуховування звіту начальника відділу зв’язків з громадськістю (ВЗГ) Юрія Сулаєва про висвітлення діяльності Громадської ради.
На сайті обласного правоохоронного відомства справді є рубрика «Громадська рада», розповів Ю.Сулаєв, але на ній розміщена лише інформація про перше у 2008 році засідання дорадчого органу. І все. Отаке з дозволу сказати висвітлення діяльності ради.
Користувачі Інтернету, які заходять на міліцейський сайт, переконані, що Громадська рада у Полтавській області бездіє.
Коли генерал Цимбалюк запитав у підлеглого, чому відсутній навіть список членів ради, затверджений його наказом, Сулаєв сказав, що відповідальний секретар Громадської ради, помічник міністра внутрішніх справ по правах людини у Полтавській області Антоніна Стучилова до нього з цього питання не зверталася. До речі, Стучилова в обласній міліції, як та невістка, завжди й у всьому винна. На жаль, пані Антоніна не була присутньою на засіданні й не могла особисто присоромити начальника ВЗГ Ю.Сулаєва, щоб не казав на біле – чорне, адже зверталася до нього з проханням розмістити на сайті і склад членів ГР, і Положення про ГР, і накази, що регламентують роботу ГР на лише усно, а й електронною поштою.
Члени Громадської ради проводять величезну роботу у мобільних групах з моніторингу дотримання прав людини, відвідуючи райвідділи міліції, надають юридичну й консультаційну підпримку тим громадянам, які постраждали від недозволених методів слідства та жорстокого поводження з боку міліціянтів, беруть участь у спільних прийомах громадян, проводять просвітницьку роботу серед іноземних студентів, бесіди про права людини для особового складу ГУМВС, читають лекції в рамках університету культури й т.д. Але чомусь прес-служба не вважає за потрібне висвітлювати діяльність Громадської ради та її членів. Місцеві громадсько-політичні газети беруть інтерв’ю у помічника міністра А.Стучилової, а ВЗГ за майже рік не лише не сподобився поцікавитися її діяльністю, а хоча б «позичити» зроблений іншими матеріал.
Члени Громадської ради обгрунтовано нарікали на повну відсутність у міліцейській пресі критичних матеріалів про правоохоронців, адже в діяльності міліції окрім позитиву чимало й негативу. А це вже називається цензурою.
Начальник ГУМВС у Полтавській області М.Цимбалюк дав Ю.Сулаєву кілька днів для належного наповнення сайту матеріалами про діяльність Громадської ради. Рішенням ради рекомендовано ВЗГ на сайті обласної міліції запровадити рубрику «Права людини» з підрубриками «Громадська рада з дотримання прав людини», «Мобільні групи», «Помічник міністра з прав людини».
Також генерал побіцяв, що кожен член Громадської ради регулярно отримуватиме відомчу газету «Досьє 02».
Людмила Кучеренко, секретар Громадської ради при ГУМВС у Полтавській області

22-03-2009 10:00 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1237705219.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua