першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ювілей М.В. Гоголя на його батьківщині

24-03-2009 12:49 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1237888179.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шишацька районна організація "Молодь Шишаччини ХХІ" закликає усіх шанувальників творчості великого генія зі світовим ім'ям Миколи Васильовича Гоголя відзначити 200-річчя з Дня його народження на його справжній батьківщині - у с.Гоголеве (раніше - Василівка) Шишацького району Полтавської області. Саме тут, серед неповторної української природи, розташований родинний маєток славного письменника, де він народився, провів своє дитинство і впродовж усього геніального життя повертався сюди, набирався сил та заряджався енергією для своїх нових звершень. Нині у с.Гоголеве розміщений Заповідник-музей М.В.Гоголя - перлина Гоголівіських місць. Тут - його рідний дім, подвір'я та мальовнича природа, де кожен може відчути і доторкнутися до духу тієї епохи, коли з'явився на світ один з найгеніальніших майстрів пера усього людства.
Адміністрація заповідника-музею М.В. Гоголя разом з органами влади та місцевою громадою заздалегідь потурбувалися про те, щоб 1 квітня 2009 року тут відбулися ювілейні заходи на найвищому рівні згідно всіх міжнародних стандартів, а кожен з гостей святкування отримав максимум користі і позитиву під час відзначення цієї , по справжньому знаменної і радісної, дати.
Гостинна гоголівська земля, яка ці 200 років берегла і примножувала славу свого земляка, і де завжди витає гоголівський дух, запрошує усіх на святкування ювілею!

Прес-служба ШРО "Молодь Шишаччини ХХІ"

1.jpg

24-03-2009 12:49 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1237888179.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua