першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбулось засідання Експертної ради з питань свободи совісті

25-03-2009 11:58 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1237971527.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – 24 березня 2009 року у Києві відбулось засідання Експертної ради з питань свободи совісті Державного комітету України у справах національностей та релігій, яке проходило під головуванням голови Комітету Олександра Сагана. Під час зустрічі експерти проаналізували розвиток державно-конфесійних відносин і релігійно-церковного комплексу в Україні у 2008 році, – повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

Учасники засідання ознайомились з результатами законотворчої роботи Департаменту у справах державно-конфесійних відносин та забезпечення свободи совісті Держкомнацрелігій та обговорили напрямки його подальшої роботи в цій сфері. Зокрема мова йшла про проект Концепції державно-конфесійних відносин в Україні, нову редакцію Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» та про законопроект про повернення у власність та передачу у користування релігійним організаціям культових будівель.

Директор Департаменту, член Експертної ради Юрій Решетніков також представив присутнім інформацію щодо розгляду Верховною Радою України проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів (реєстр. № 2729). Як повідомлялось раніше, у теперішній час в Парламенті триває розгляд зазначеного законопроекту.

До складу Експертної ради з питань свободи совісті Держкомнацрелігій входять фахівці державних органів влади, експерти громадських організацій та представники наукових кіл України.

Джерело: http://www.irs.in.ua

Goskomrelig1.jpg

25-03-2009 11:58 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1237971527.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua