першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Солідарність" рятує не лише від бандитсько-міліцейського безпре

26-03-2009 12:53 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238061235.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Полтавська „Солідарність” вкотре рятує людей
Ніхто, як кажуть, біди не жде й шукає, вона приходить неждано. Раптово погіршився стан здоров’я члена Полтавського обласного відділення спілки адвокатів України адвоката Журби Г.В. Для лікування терміново необхідне було хірургічне втручання і, відповідно, донорська кров. На допомогу тяжко хворому прийшли активісти Полтавської профспілки „Солідарність”: Демочко Сергій Вікторович, Моргун Олександр Борисович, Пальоха Іван Миколайович, а керівник цієї правозахисної організації Валентин Олексійович Волошин та дружина адвоката, Людмила Вікторівна, до речі, теж член „Солідарності з 5-річним стажем, здали подвійні дози.
Цікаво, що всі, кого повідомили про потребу в донорській крові, з’явились вже на ранок наступного дня до 2-ї міської клінічної лікарні задовго до початку роботи пункту переливання крові. Для рятування адвоката Журби Г.В. лише за півтори години ранку 26 березня 2009 року профактивістами безкоштовно було здано 1400 мілілітрів донорської крові в тому числі і для виготовлення компонентів крові для переливання хворому.
Як відомо за допомогою кваліфікованого та принципового адвоката Журби Г.В. врятовано від незаслуженого покарання більше десятка громадян України, проти яких недобросовісними працівниками міліції „під контролем” прокуратури з метою отримання коштів та привласнення майна затриманих, порушувались кримінальні справи, створювались штучні докази обвинувачення та застосовувались недозволені методи досудового слідства: катування, фізичне насильство, психологічний тиск тощо. Зараз до профспілкового центру „Солідарність проти корупції” (м.Полтава, вул..Леніна, 13, к.411, будинок побуту, 4-й поверх; тел.-50-81-42) надходить багато дзвінків вдячних клієнтів адвоката з побажаннями найшвидшого видужання та про готовність в разі необхідності здати безкоштовно кров для лікування Геннадія Васильовича.

26-03-2009 12:53 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238061235.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua