першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хіба Гуморинав Одесі ще не розпочалася?

27-03-2009 16:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238159934.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Одесити задихаються від сміху і вітають жартівників, які не дотерпіли до 1 Квітня. Безумовним лідером в номінаціях «Передчасне жартовиверження» і «Іржавий цвях передвиборчого сезону» залишається Олексій Гончаренко, якій не залишає сцену.

То у Олексія Олексійовича у парадній невідомий зловмисник лампочку викрутив, то незаконно встановлену клітку біля входу в елітну квартиру борця за «справедливі» тарифи демонтували. І тут нове майже нещастя. Цього разу трохи не згорів його офіс, розташований у самому центрі Одеси. Офіс цей насправді – звичайна житлова квартира, яку здали депутату в оренду і експлуатовану як офіс без яких законних на те підстав.

Приводом пригадати про цей – важко сказати, який за рахунком приклад неповаги до закону – стала без п'яти хвилин пожежа. Вогненну стихію за допомогою автомобільного вогнегасника вдалося приборкати невідомому одеситові, що випадково з»явився в неурочну годину у провулку Чайковського. Ось така історія, що леденить кров. Якщо Вас не пробило на сльозу жалоби до депутата, на сміх до сліз повинно було б розібрати обов'язково.

Місцеві спостерігачі заплуталися в прогнозах подальшого розвитку подій. Чи то завтра локальній повені вдасться запобігти за допомогою пробки від шампанського, чи то удар штучної блискавки хтось відведе за допомогою автомобільної радіоантени. Одне не підлягає жодному сумніву. Одеса таке вже проходила. Скандально відома імітація автоматного розстрілу дверей квартири батька Олексія Олексійовича закінчилася його поразкою на виборах 1994 року і виїздом Костусева в одну з Середземноморських країн.

Після кількох років вимушеного круїзу Олексій Костусев таки повернувся. Невже час підхопити батьківську естафету прийшов і для бойскаута на псевдо «Молодо-зелено»?

27-03-2009 16:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238159934.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua