першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одесити підтримали СБУ

27-03-2009 16:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238160001.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Активісти українських патріотичних організацій та партій провели пікет біля будівлі обласного управління Служби безпеці України. Вони тримали у руках державні прапори України і гасла "СБУ на варті національних інтересів України" та "Матіос, не зупиняйся".

«Ми, патріотична громадськість Одеси, висловлюємо щиру підтримку діям УСБУ в Одеській області під час подій 21 березня цього року біля офісу партії «Родіна». Ми рішуче заявляємо, що підлості і наступу антидержавних елементів необхідно покласти край.

Належна поведінка працівників УСБУ в Одеській області на чолі з її керівником Анатолієм Матіосом у черговий раз довело, що ця державна Служба не дозволить безперешкодно розвиватися подіям, які шкодять незалежній Україні. Маючи таку службу, громадяни України можуть бути впевнені, що жоден з бандитів, добре замаскованих під політичних діячів, не матимуть у цій країні майбутнього», -говорітся у зверненні до Глави Служби Безпеки України В. Налівайченко.

Автори документа зажадали від Служби безпеки України ініціювати порушення кримінальних справ проти винних у подіях 21.02.2009 г, які зробили напад на працівників СБУ, застосували до них грубу фізичну силу, незаконно провели обшук у їх службовому автомобілі та оволоділи їх майном, а також проти телеканалу «АТВ», співробітники якого підбурювали громадськість до саботажу. Також ми просимо керівництво СБУ належним чином відзначити керівника Одеського обласного управління СБУ за те, що він особисто втрутився в інцидент, врятував від самосуду співробітників Служби і повернув незаконно конфісковане державне майно».

Звернення підписали представники міської організації Народного Руху України, Української Народної Партії, Партії Реформи і порядок, Української Національної Асамблеї, товариства «Просвіта», міжнародній організації «Українська громада», товариства «Чорноморське Гайдамацьке З'єднання ». Голова Прес-служби обласного управління СБУ Віктор Бутенко подякував учасників пікету за підтримку.

«Що стосується подій 21 березня біля офісу партії «Рожіна» - у самий найближчий час одесити дізнаються про дійсну картину того, що відбувається. Подяка за підтримку. Служба Безпеці України продовжує роботу в правовому полі. На жаль, не завжди ми можемо відповісти на нападки на адресу СБУ. І це лише тому, що ми не завжди можемо сказати то, над чим ми працюємо на даний час», - повідомив Віктор Бутенко.

Активісти патріотичних організацій в Одесі заявили, що у разі потреби продовжать акції з вимогою притягнути до відповідальності учасників силового захвату співробітників СБУ охороною і безпосередньо лідера партії «Родіна» Ігоря Маркова.

27-03-2009 16:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238160001.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua