першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Представництва іноземних Церков зможуть діяти в Росії

27-03-2009 22:19 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238181571.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

МОСКВА, Росія – Міністерство юстиції Росії затвердило Порядок реєстрації, відкриття та закриття в Російській Федерації представництв іноземних релігійних організацій. Даним документом також затверджені зразки свідоцтва про реєстрацію представництва іноземної релігійної організації та реєстру представництв, відкритих в Російській Федерації. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

Відповідний наказ Мін'юсту Росії № 62 від 3 березня 2009 року буде застосовуватися з дати визнання такою, що втратило силу, Постанови Уряду Росії «Про порядок реєстрації, відкриття та закриття в Російській Федерації представництв іноземних релігійних організацій» від 02.02.1998 року № 130.

Документ передбачає, що релігійна організація, створена за межами Росії відповідно до законодавства іноземної держави, може відкрити в Російській Федерації відокремлений підрозділ самостійно або разом з іншими іноземними релігійними організаціями за взаємною згодою. При цьому таке представництво не є юридичною особою і діє від імені та за дорученням іноземної релігійної організації, ґрунтуючись на наданих їй повноваженнях.

Слід зазначити, що відповідно до затвердженого Порядку представництва не можуть займатися культовою та іншою релігійною діяльністю. Також на них не поширюється статус релігійного об'єднання, встановлений законодавством Російської Федерації. Персонал представництва призначається і замінюється іноземною релігійною організацією з числа іноземних громадян в межах чисельності, узгодженої з Мін'юстом Росії при реєстрації представництва, а також з числа громадян Російської Федерації у відповідності до чинного законодавства.

З повним текстом документу можна ознайомитися на сайті Інституту релігійної свободи.

Джерело: http://www.irs.in.ua

27-03-2009 22:19 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238181571.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua