першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Подяка Народному депутату України Стретовичу В.М.

30-03-2009 14:06 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238411192.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Всеукраїнська професійна спілка “Україна”
Полтавська обласна профспілкова організація
обласна рада
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36020, місто Полтава, вул.Леніна, 13, офіс 411 тел./факс (0532) -508-142
розр.рах №.26006106220000 в ПФ АКІБ “Укрсиббанк”, МФО 331865, код - 25162602
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
№- 1-ВР
2.04.2009 Голові Верховної ради України
Литвину В.М.

Шановний Володимире Михайловичу!
03.06.2004 року було порушено кримінальну справу №04230530 за обвинуваченням в скоєнні особливо тяжкого злочину (ст..149 ч.3 КК України, торгівля людьми) мене, Волошина Валентина Олексійовича, голови Полтавської профспілки „Солідарність”, профактивістів Довбиш Наталії Миколаївни та Охріменко Світлани Олегівни. Відразу ж всіх нас було під варту, де ми перебували майже півроку.
Після 52-х місячної тяганини, 24 листопада 2009 року, кримінальну справу стосовно нас закрито за ст..6 п. КПК України, за відсутністю складу злочину. В 2005 році нас було засуджено за скоєння злочину до різних строків, але апеляційним судом 23.11.2005 року вирок скасовано через неконкретність обвинувачення та докази, побудовані на припущеннях. Справа кілька років перебувала на розслідуванні у відділі з особливо важливих справ ГУМВС України в Полтавській області.
І в апеляційній інстанції, і в районному суді представники прокуратури просили суд позбавити мене волі строком на 13 років за злочин, якого я не скоював, оскільки все своє свідоме життя займаюсь виключно захистом прав трудівників.
В той же час майже ніхто з правоохоронців не приховував того, що це була розправа за мою позицію на виборах Президента України та громадську діяльність взагалі, оскільки з 1989 року я був головою страйкового комітету Полтавського відділку Південної залізниці та Страйкового комітету України, з 1990 року очолив Вільну профспілку залізничників, згодом полтавське відділення ВОСТ та профспілку „Солідарність” на Полтавщині.
Я і мої соратники по профспілковій діяльності вважаємо, що в тому, що кримінальну справу закрито з повною реабілітацією підозрюваних –величезна заслуга Народного депутата України Стретовича Володимира Михайловича. Саме його десятки звернень та запитів до Генеральної прокуратури України стосовно, застосування недозволених методів досудового слідства, в тому числі створення штучних доказів обвинувачення, катувань, викрадення дітей, крадіжок майна та грошей працівниками УБОЗу, не дали можливості засудити абсолютно невинуватих громадян - активістів відомої на Полтавщині громадської організації, що має 20-річний досвід правозахисної діяльності.
Зараз нам відомі десятки кримінальних справ, коли покарання відбувають громадяни, які жодних злочинів не скоювали. Саме тому ми намагаємось допомогти таким, в тому числі і через центр „Солідарність проти корупції”, який діє при нашій громадській організації.
З приводу протиправної діяльності „правоохоронців” Полтавщини ми подали заяву до Європейського Суду з прав людини, оскільки ті, хто застосовував до нас насильство, крав гроші та майно, знущався над нашими дітьми, не лише продовжують працювати в міліції, а й отримали позачергові звання та були підвищені в посадах. Прокуратура не реагує на наші заяви.
Ми просимо оголосити подяку Стретовичу Володимиру Михайловичу за його принципову громадянську позицію, небайдужість, високопрофесіоналізм, мужність та людяність в захисті наших прав від міліцейського свавілля, що з кожним днем посилюється. Ми віримо в те, що такі професіонали, як Володимир Михайлович, не дадуть стати Україні поліцейською державою і порушені права громадян будуть відновлені.

З повагою:

Голова Полтавської облради ВПС „Україна”.
Голова Полтавської профспілки „Солідарність”.
Керівник центру „Солідарність проти корупції”
Валентин Волошин.


Приєднуємось:

Жертви міліцейсько-прокурорського свавілля, активісти ПМП „Солідарність”:

Наталія Довбиш

Світлана Охріменко

30-03-2009 14:06 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238411192.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua